reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
o matko... to robią nam takie zakazy w kraju, a to tak łatwo można sobie załatwić...😳

Ja tez nie brałam męża ani na usg ani do porodu i jesteś pierwsza osoba która spotykam z takim podejściem😂
Jak komuś mówiłam, ze nie biorę męża do porodu to się patrzyli na mnie jakbym była jakaś nienormalna 🙉 w sumie tylko położne w szpitalu mi mówiły, że w życiu by swojego chłopa na porodówkę nie wzięły😃
Szczerze to ja też nie chce męża do porodu :) wolę żeby zobaczył mnie i dziecko po wszystkim :)
 
Przy mężu też nie mam problemu, on zresztą przy mnie też nie ma problemu 😁 przy siostrze też bym nie miała problemu pod warunkiem że ona chciałaby przy mnie być w tej chwili hahaha, pozostałość z dzieciństwa 😁😅 chodzi mi bardziej o jakieś inne osoby 😅
A to mi też inni nie przeszkadzaja.. Co prawda nie wchodzą do kibelka 🤣 ale nawet jeśli to nie krepowaloby mnie to, uprzedzilabym tylko że śmierdzi 😂😂😏🤣🤣🤣
 
W poprzedniej ciąży tez z Ciebie lunelo? Sorki za pytanie, ale zastanawiam się jakie mogą być tego przyczyny
Tak,wtedy to lunelo pożądnie jechałam do szpitala pewna że jestem pusta w środku😳 jadąc musiałam się nieźle zabezpieczyć, dużo więcej niż przy okresie, a tam suprise 😁
Teraz było tak że pojechałam z mężem po samochód IPO drodze stanęłam w Lidlu bo lunaMo pisała że ciuchy ciążowe są, sikać się mi po drodze zachciało strasznie, i w Lidlu czuje że mokro mi się zrobiło i znów mokro,pierwsza myśl posikałam sie,druga myśl krew, trzecia myśl spokojnie dziewczyny też pisały że im mokro się robi to upławy, ale już pędem do domu bo jednak myślałam że to siki, a tu całe gacie w krwi,bluzę miałam taką tunikę czarna całe szczęście,
 
reklama
Aaa i zastanawiam się co zrobią jak mi w wymazie wyjdzie plus,a wcale nie wykluczone, u nas wyraźnie widać napływ trzeciej fali go dzień dowiaduje się o nowych chorych w otoczeniu, wczoraj koleżanka dzwonila że jedzie na wymaz a dziś że na +
A ja taka zasmarkana od niedzieli a w niedzielę byłam jak z krzyża zdjęta
 
Do góry