reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
No dzień dobry zrobiłam obchód po mieście to informuję, że u nastepcy_czyni rodu wszystko dobrze. 3cm ma, serducho jak dzwon :) odstawiam duphaston, moge wrócić do ćwiczeń i kolejna wizyta za miesiąc :-) w końcu odetchnęłam!

Kupiłam tez spodnie ciążowe i uznaje ze to najwygodniejszy ciuch jaki posiadam w szafie! Czemu nie robią takich normalnie! Po co komu te zamki i guziki 😂

Całuje Was!!! Lecę nadrabiać :)
wow, ktory tydzien :)?
 
No dzień dobry zrobiłam obchód po mieście to informuję, że u nastepcy_czyni rodu wszystko dobrze. 3cm ma, serducho jak dzwon :) odstawiam duphaston, moge wrócić do ćwiczeń i kolejna wizyta za miesiąc :-) w końcu odetchnęłam!

Kupiłam tez spodnie ciążowe i uznaje ze to najwygodniejszy ciuch jaki posiadam w szafie! Czemu nie robią takich normalnie! Po co komu te zamki i guziki 😂

Całuje Was!!! Lecę nadrabiać :)
Ja miałam jednorazowe plamienie i dziś mi lekarz mówił że do 16 tygodnia będę brała 😱🤷‍♀️ Nie zbyt mi się to podoba ...
 
Ja ide na krew w pt. 26.02 prenatalne i 12.03 gin. Powiedzcie mi prosze jak to jest z tym l4 w ciąży. Czy do sredniej wlicza sie nagrody itp?? Czy ile dostaje pensji, tyle l4 będzie . Kompletne meme jestem w tym temacie🤪
Średnią z 12 miesięcy :-) dzięki temu jak byłam z synem w ciąży na l4 dostawałam trochę więcej niż jakbym chodziła do pracy 🤭😁
 
Nie, podstawa chorobowego jest wyliczana tak samo jak zasiłki czyli w myśl ustawy przecietnego wynagrodzenia za okres 12 mscy
Tylko ja np jak miałam l4 to nie dostawalam 80% z tego co dostawlaam do reki tylko wlasnje z jakieś podstawy do wyplacania świadczeń więc bylo to faktycznie mniej.
 
reklama
wow, ktory tydzien :)?
Kurczę to jest zagadka roku,wiecznie słyszałam "ojej młodsza ciąża niż tu wychodzi wg wyliczeń" i idąc na wizytę z przeświadczeniem, że to 7 tydzień to okazało się, że to dopiero 5.
Wg owulacji mam 9+2 a wg wyliczanek 10+3 i lekarz do mnie dzisiaj, że tak wyrosło, że to wygląda mu na10 tydzień. Także... NIE WIEM :D termin mi położna wyliczyła na 13.09.
 
Do góry