reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hejka, przestałam w ogóle wchodzić na forum, bo dużo się dzieje i zapomniałam o tym :D
Dolegliwości mnie powoli puszczają, bo w sumie to już 12 tydzień się zaczyna (11+1), senna jestem, libido jak na sterydach 😂, jem normalnie, mdłości póki co nie ma, piersi bolą i brzuch ciągnie.
Jutro mam wizytę w LuxMedzie, samo USG, a w poniedziałek prywatnie lecę na PAPPA i USG genetyczne ✊🏻
Kupiliśmy z mężem sobie dopplera i słuchamy serduszka dzidzi 💞 tak mnie to uspokaja 😭
ja też tygodniowo jestem tak ja ty ale serduszka nie mogłam znalesc
 
reklama
Ja wchodzę jeszcze w spodnie a też mam z wysokim stanem ale najwygodniej to mi w sukienkach, tylko rajstopy by sie przypadało jakieś mniej opinające kupic :D
 
Dziewczyny, mam problem.
Ponieważ zapisano mnie na badania prenatalne na
11.03 - 11+5
A ja awaryjne zapisałam się jeszcze do kogoś innego na
15.03 - 12+2
To czy mogę zrobić w tak krótkim odstępie czasu te dwa badania?
Zapewne zdecyduje się na jedno, ale nie wiem...zapisałam się awaryjnie jakby coś wypadło lekarce czy coś, a teraz myślę czy nie warto sprawdzić u dwóch..
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, mam problem.
Ponieważ zapisano mnie na badania prenatalne na
11.03 - 11+5
A ja awaryjne zapisałam się jeszcze do kogoś innego na
15.03 - 12+2
To czy mogę zrobić w tak krótkim odstępie czasu takie badania?
Zapewne zdecyduje się na jedno, ale nie wiem...
Ja bym poszła na jedno i wybrałabym termin 15.03 sama idę na USG prenatalne w 12+1
 
reklama
Podeszły wiek,hehe,dobre[emoji16]
Ja urodzę jako 41 latka [emoji6] to już hyba wiek starczy [emoji16]
Czasem dopada mnie lekka panika jak pomyślę jak to będzie,ale mój M jest oszalały na punkcie tego nienarodzonego brzdąca więc nie ma co jakoś to będzie [emoji3]

Ostatnio przeczytałam, ze podobno to się nazywa ciąża geriatryczna-taka po 35 rż [emoji23] także może powinnysmy tu jakiś geriatryczny wątek założyć [emoji23]
 
Do góry