reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Witajcie 🙂 czytam Was od jakiegoś czasu, postanowiłam w końcu dołączyc. Dziś 10+6. To moja pierwsza ciąża, w podeszłym wieku 🙈 rocznikowo 39 ale we wrześniu będzie jeszcze 38 😉 dużo obaw, lęku, niepewności... póki co wszystko w porządku 😊 objawy typowe, nudności bez wymiotów, zmęczenie, senność i smaki niewiadomo na co 🍋🍎🍐🥝🥔🥐🍟
Pozdrowienia dla wszystkich oczekujących 👶
Witaj! Mam takie same smaki 😆
 
Ja też jutro zaczynam 10 😉 na razie nie czuje i nie widzę zmiany w kształcie brzucha ;) liczyłam na to że piersi trochę mi urosną ale chyba płonne moje nadzieje 🤣 deska to deska

Po. Moim też raczej nie widać i. Mieszczę się w swoje spodnie.
Cycki. Moze nie urosly ale są pełniejsze. A. Noszę 75b..
No ale.. . Jak się macam czuje powiększona macicę no i nago widzę ze lekko odstaje. Z tymże to moja 4 ciąża. 🙈

Zresztą same zobaczcie.
 
Ostatnia edycja:
Mam to samo z cyckami i juz myśli że nie bede karmic piersią bo niby czym 🙈
Spokojnie, ja mam małe piersi (miseczka b), a karmiłam 25 miesięcy, także rozmiar nie jest wyznacznikiem ilości mleka 😁 co prawda po porodzie urosły mi do c, ale jak skończyłam karmić to miałam takie maleńkie flaczki,chyba ledwo a, sama skóra🤦ale po kilku miesiącach wszystko wróciło do normy i znowu miałam swoje stare b 😁
 
Dziewczyny stosujecie jakieś specjalne kremy do bardzo suchej skóry dłoni czy raczej wszystkie kremy można stosować w ciąży? 🤔
 
reklama
Wg przepisów mogę mieć 25 dzieci i zwykle tyle miałam 😁 tylko teraz mamy małą salę i metraż nie pozwala więcej... Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić 😁 nie będąc w ciąży spokojnie nauczyłam się wszystko ogarniać, ale w ciąży już ciężko, oczy trzeba mieć dookoła głowy i przede wszystkim mnóstwo energii 😁 a Ty w prywatnym pracujesz? Bo w państwowym zawsze jest jeden nauczyciel na około 25 dzieci + pomoc nauczyciela pod warunkiem że organ prowadzący ma środki... Tzn wychowawców może być dwóch na grupę, ale pracują na zmianę, np. jeden rano, a drugi popołudniu
Tak w prywatnym, może dlatego takie "luksusy" ale podziwiam Cię, że nie ogarnia cie frustracja, czasem dziewczyny we 4 na grupie biegają jak poparzone, a w pojedynkę jak dać radę, wystarczy, ze, któreś potrzebuje pomocy w toalecie i już nie widzisz co odprawia reszta, nie no naprawdę szacunek, ja bym się wykończyła fizycznie i nerwowo :D
 
Do góry