reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
U mnie też 7+66666

Ja też mam dziś 7+6 z om. Ja jestem załamana wagą wiem już co bedzie moim koszmarem
Moja waga o dziwo na zwyklej wadze stoi w miejscu caly czas, a na elektronicznej skacze. Wiec zdecydowanie wolę zwykłą wagę [emoji1787] ale elektroniczną mamy już dość wiekową, także chyba kupimy nową.
 
Dzień dobry dziewczynki :* jak się czujecie ?:*
ja dziś rewelacja !:)
Aaa właśnie od dłuższego czasu nie mam w ogóle ochoty na kawę [emoji3526]A Wy jak z kawa ?
Mnie juz chyba tezdlosci na dobre ominely mialam pierwsze 2 tyg tylko [emoji847] a kawe sobie jedna zawsze zrobie alr nawet jej nie dopijam. Kilka lykow na obudzenie ostatnio robie
Pytanie do dziewczyn które używały detektora tętna płodu. Miałyście tak że nie mogłyście znalesc bicia serduszka gdzieś ok 11tc?
Ja dopiero kolo 18 tyg uzywalam. I teraz tez dopiero pozniej zamierzam. Mysle ze wczesniej niz 15tygto nie zawsze zlapiesz i bedziesz sie denerwowac tylko. [emoji28]
Tytule tematów się przewija, że połowy zapominam podczas odpisywania :D

Wygląda na to, że chyba tutaj na razie jestem najmłodsza - 24 lata, rocznikowo będzie 25 :)

Co do sposobu rodzenia chciałabym SN, ale to dlatego że wolę czuć, przerażają mnie wszelkie operacje i znieczulenia. Jak wyjdzie w praktyce - zobaczymy...
Na razie jestem na etapie tak ciężkiego przechodzenia ciąży, że ja nie wiem jak mam myśleć o kolejnej - nawet mój mąż który marzy o wielkiej rodzinie mówi że to jest przerażające.
Mdłości nieco zelżały, ale ból brzucha który towarzyszył wieczorami i nocą ( pobudki co 30-45minut z bólu i tak już prawie tydzień...) Teraz rozciąga się na cały dzień. Wmawiałam że to pewnie każdy tak ma i objaw ciąży, a się okazuje że prowadząca stwierdziła że chyba jednak nie, dała leki i jak nie będzie zmian to do internisty...

Od początku odrzucało mnie od słodyczy (w sumie to dobrze... :D), później doszło wszelakie mięso i wędliny... A teraz jem w zasadzie to co jestem w stanie przez mdłości i brzuch... Jest ciężko, z bezsilności płaczę bo mnie to już przerasta - czuć cały dzień ból, nie móc spać ani normalnie jeść. Prysznic to jakiś wyczyn... Liczę że będzie w końcu lepiej...

Ja mam termin na 27.09 aczkolwiek na zaśw mi wpisała lekarka 29.09(?) Aż się zdziwiłam

Mam już założoną kartę ciąży i dostałam wgl ankietę dotyczącą depresji w trakcie ciąży - aż miło jestem zaskoczona (spotkałyście się z czymś takim?).

To pytanie do już doświadczonych mam ([emoji3059]) opłaca się czymś smarować brzuszki? Czytałam gdzieś kiedyś że to i tak losowe, genetyczne a kremy to kwestia by kasę wydać, jakie macie doświadczenia, opinię?

Któraś z Was rodziła w Warszawie? Polecacie jakiś szpital konkretny? (Ostatnie 3-4 lata xD).

Teraz jeszcze złapało mnie przeziębienie i kaszel/katar to dodatkowe atrakcje - ciągnie, boli przynajmniej czuję, że faktycznie coś się zmieniło [emoji849]

Kolejne USG pod test Pappa mam 12.03, dziś mam 7+6 [emoji110]
Brzuszek już lekko widać, patrzę rano, bo po posiłkach i wzdęciach od luteiny robi się większy wieczorami [emoji2960]
Mysle ze warto jest cos uzywac bo moze to jakos zapobiega by bardziej nie pekalo. No ale jak mowisz zalezy duzo od genow i skory. Ale ja sie nawet lepiej czulam jak po kapieli sobie gladzilam i smarowalam brzuszek jakims olejkiem na rozstepy. Na razie zwyklym balsamem smaruje. Ale jak bedzie juz widoczniejszy to cos kupie [emoji4]
 
Witam i ja sie w walentynki. I pochwale sie co dostałam. My i tak kilka razy w roku robimy sobie prezenty i czasem kwoaty bez okazji dostaje ale i tak lubimy obchodzic Walentynki[emoji173][emoji257]
CollageMaker_20210214_114730226.jpeg
received_451484529318434.jpeg
 
reklama
Witam i ja sie w walentynki. I pochwale sie co dostałam. My i tak kilka razy w roku robimy sobie prezenty i czasem kwoaty bez okazji dostaje ale i tak lubimy obchodzic Walentynki[emoji173][emoji257] Zobacz załącznik 1238326Zobacz załącznik 1238327
A ja dziś wyje jak głupia 😔 mąż palną że może nie świętujmy dziś nic bez kwiatów itp
No jakos mało romantyczny się zrobił.. Smutno mi się zrobiło bo w tamtym roku chyba też nic nie wymyślił. No i poszedł grać. No i nie wiem chyba przez hormony zaczęłam wyć w kuchni trochę no a on się wkurzył że nie może zagrać bo ciągle mówię mu ze za dużo gra. No i pojechał do sklepu, wyłam jak głupia 😭że przeze mnie pojechal. Kupił kwiaty i przeprosił że tak wypalił z tym nie obchodzeniem walentynek a to przecież pierwsze po ślubie (szwagierka chyba mu przemówiła) głupio mu było ale ja dalej się słabo czuje i popłakuje ah te hormony 😱
 
Do góry