reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Zafiksowaną bo czuje się obrażona gdy mówisz ogólnikowo i rozsiewasz nieprawdę? Kultury się nie kupi, a mentalności polaka nie pozbędzie :). No ale tak to właśnie jest o nie tłumaczą tego ciążowe hormony. Głupia przykrywka. Nie obraziłam cię w żadnej wiadomości, za to ty obrażasz w każdej. Trochę więcej pokory i edukacji :).
Jak czujesz się obrażona, to może przestań korzystać z internetu, bo tu krażą różne opinie, które nie daj bóg Cię urażą.
 
Zazdroszczę 😁 ja dopiero ok 10 wzięłam się w garść i wstałam z łóżka 🤦 dziś 11+4, a mdłości chyba raczej się nasilają niż ustępują, rano jeszcze jeszcze, ale wieczorem jest dużo gorzej... W pierwszej ciąży dopiero w 16 tygodniu zaczęłam czuć się lepiej 😁
Ja w poprzedniej ciąży nie miałam żadnych objawów oprócz cycków bolały jak jasna cholera😂 ale teraz czuje,że jest inaczej,czasami mnie mdli albo boli żołądek.U mnie według apki 9+5,jutro na 17:00 mam lekarza.Już nie mogę się doczekać💓
 
Ja wczoraj zdecydowalam sie na pierwsze gacie ciążowe 😂bo mnie już tak wydęło.. Puki stoje ok ale jak siedze to ciśnie mnie wszystko. Oczywiście lidlowskie, bardzo fajne jeansy i rajstopki 😊 do tego kupiłam balsam z palmersa na rozstępy,któraś używała?
Ja używałam, byłam bardzo zadowolona. Tym razem też będę go używała ☺
Ja bym nie zniosla jakby moja sąsiadka np chrapała. Zwariowałabym chyba 😆
Matko! Od razu mi się przypomniało, jak drugiej doby przywieźli dziewczynę do mnie do sali, trochę młodsza ode mnie chyba była. Słuchajcie, tak twardo spała, że nie mogłam jej ja osobiście dobudzic. Synek jej płakał w niebo głosy, a ja ją po policzku aż walilam i dobudzic nie mogłam 😲😲
 
reklama
Do góry