reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, a jak to jest z badaniami prenatalnymi? Należy je wykonać w 11-13 tygodniu ciąży, ale bierzemy pod uwagę te skończone tygodnie, tak? Orientujecie się może kiedy najlepiej je zrobić? Ja myślałam o skończonym 12 tygodniu, ale się zastanawiam czy tak będzie dobrze czy jakoś inaczej planować, a dziś już bym chciała się zapisać :)
I drugie pytanie czy któraś z Was rozważa testy Nifty pro? Cena powala, ale skuteczność 99%...
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji846]spać dziś nie mogłam , chyba przez ten stres. Plamienie dzis jakby trochę mniejsze więc może wszystko skończy się dobrze.
Zaraz jadę zrobić betę
Miłego i spokojnego dnia dziewczyny [emoji846][emoji846][emoji846]
 
Cześć Tobie również życzę miłego dnia 🙂 ja nakładłam sobie coś do głowy bo wyczytałam ze mój pęcherzyk jest za duży jak na ten tydzień ciąży 😔 lekarz nic nie mówił na ten temat ale wiecie co Internet potrafi zrobić ... no i mam bezsenna noc za sobą pełną stresu 😔
Hej, skoro lekarz nie mówił nic to znaczy, że nie masz czym się martwić :) ja też mam napisane że mam wygładzona szyjkę odrazu mi się skojarzyło, że szyjka przed porodem robi się gładka, też przekopałam pół internetu, ale nic nie znalazłam także mówię, aaaa jakby było źle to by mnie nie oszukał przecież
 
Witam dziewczyny. Dołączam do Was nieśmiało, do okresu jeszcze dwa dni ale test już dziś wyszedł pozytywny, więc chyba udało się po pierwszym cyklu starań;) w domu na stanie 19 miesięczna Iza a ja mieszkam we Wrocławiu ale pochodzę z okolic Krakowa;)
Do lekarza chciałabym się wybrać nie wcześniej niż w 6-7 tygodniu, aby było już serduszko;)
 
Ostatnia edycja:
Hej, skoro lekarz nie mówił nic to znaczy, że nie masz czym się martwić :) ja też mam napisane że mam wygładzona szyjkę odrazu mi się skojarzyło, że szyjka przed porodem robi się gładka, też przekopałam pół internetu, ale nic nie znalazłam także mówię, aaaa jakby było źle to by mnie nie oszukał przecież
Jestem typem panikary 🙂 wiem ze trzeba czekać na kolejna wizytę i myśleć pozytywnie jak Ty 😌
 
Witam dziewczyny. Dołączam do Was nieśmiało, do okresu jeszcze dwa dni ale test już dziś wyszedł pozytywny, więc chyba udało się po pierwszym cyklu starań;) w domu na stanie 19 miesięczna Iza a ja mieszkam we Wrocławiu ale pochodzę z okolic Krakowa;)
Do lekarza chciałabym się wybrać nie wcześniej niż w 6-7 tygodniu, aby było już serduszko;)
Witamy ;) będziesz robić betę, żeby potwierdzić? Ja robiłam test chyba 2-3 dni wcześniej i potwierdzam betą. Też czekam jak Ty z serduszkiem, ale to jeszcze tyyyle czasu :)
 
reklama
Do góry