reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A ja dzisiaj panikuję. Zrobiłam testy dwa i niby kreska pojawia się szybciej i jest wyraźna ale.noe taka intensywna jak kontrolna. Już m.w głowie że.bhcg nie rosnie
 
reklama
Dzien dobry[emoji16]. Dzisiaj zrobilam drugi test zeby miec na pamiątke juz mocniejsza kreska. Dzisiaj mam dopiero 4+1wiec u mnie wszesna ciaza bardzo juz sie doczekac nie moge wizyty ale sobie poczekam jeszcze troche [emoji23]
Któras ma dzisiaj wizyte ?
Milego dnia[emoji8]
A kiedy masz wizytę? ;)
W ogóle dziewczyny.. Czy Wam również stało się coś z aplikacja? Widzę tylko wasze nicki, żadnego tekstu, nie wiem, co się nagle zrąbało ;/ przez stronę mnie to irytuje :p
 
Dzień dobry :D
Miałam rano jechać na badania krwi, ale nie mogłam zasnąć i rzucałam się jak poparzona w łóżku do 3 nad ranem, więc przełożyłam na 15 stycznia. Wolałam pospać o te 1.5h więcej niż jechać na badania, a potem na 12h do pracy i umierać. Teraz tylko muszę przetrwać do 22 i jutro 12h i znowu mam wolne więc będę spać jak głupia :D
Oczywiście rano klasyk - piersi mi tak płonęły, dobrze, że przez cały dzień nie mam takiego bólu jak o poranku.
Mdłości w dzień jakiś dużych nie mam póki co, ale wczoraj jak położyłam się do łóżka koło 1 w nocy to myślałam, że umrę xD
 
Ja mam dzisiaj pierwsza wizytę i mam nadzieję że już coś będzie widać [emoji846] chociaż to 5 tydzień i zdaje sobie sprawę że to trochę szybko ale jestem dobrej myśli
Dzien dobry[emoji16]. Dzisiaj zrobilam drugi test zeby miec na pamiątke juz mocniejsza kreska. Dzisiaj mam dopiero 4+1wiec u mnie wszesna ciaza bardzo juz sie doczekac nie moge wizyty ale sobie poczekam jeszcze troche [emoji23]
Któras ma dzisiaj wizyte ?
Milego dnia[emoji8]
 
A ja dzisiaj panikuję. Zrobiłam testy dwa i niby kreska pojawia się szybciej i jest wyraźna ale.noe taka intensywna jak kontrolna. Już m.w głowie że.bhcg nie rosnie
Spokojnie! W piątek masz wizytę, będzie 5+0 (z tego co pamiętam), wszystko będzie dobrze. To tylko testy Kochana... Kreska jest, objawy masz, bólu nie ma, czyli wszystko dobrze! :) Nic się nie martw.
 
reklama
Do góry