reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A masz jakies wskazania?
Ja odwrornie, mialam trzy sn i ostatnie cc,ja pierdziele nie chce więcej 😬😬
Jeszcze nie konsultowałam tego z lekarzem, ale mam problemy z oczami. Mętnienie ciała szklistego, błyski i męty w oczach szczególnie przy wysiłku, także mam nadzieję, że to wystarczy. Jak nie, to będę kombinować dalej :D
 
reklama
No tak sobie to potem tłumaczyłam, dlugo o tym myślałam, lekarz zdjecia robił, ze dwa razy powtórzył, ze mialam duzo szczescia, ze maly sie noe przekręcil, zacisnalby węzeł i wiadomo 😔😔
Mój syn miał wokół szyji jak rodziłam i czym więcej parłam tym jemu się bardziej zaciągała , a lekarz jeszcze leżał na moim brzuchu i wypychał brrrr tętno zaczęło zanikać i migiem mnie na cesarkę . 8 punków dostał bo się lekko przydusił.
 
Hmm to akurat moja pierwsza ciąża, pierwsze starania w ogóle więc ja nie mam strachu bo nie mam przykrych doświadczeń jak niestety inne koleżanki tutaj. Raczej czekam na zakończenie pierwszego trymestru bo boje sie badań prenatalnych i chciałabym usłyszeć ze wszytsko w porządku, ale no boje sie bo nikt nie wie jak będzie. No i mam nadzieję ze w drugim trymestrze będzie lepsze samopoczucie :)
To też moja pierwsza ciąża, ale właśnie jak wyczytałam o tych poronieniach np tutaj, tych historii jest wiele.. To jakoś zaczęłam się bać. Wierzę że będzie dobrze. ❤️ I też już chciałabym być po prenatalnych. Kiedyś zanim pomyślałam o ciąży to myślałam sobie jaki to fajny beztroski czas ta ciąża. 😅😅🤔 A teraz to dla mnie radość pomieszana z ogromnym stresem.
 
To też moja pierwsza ciąża, ale właśnie jak wyczytałam o tych poronieniach np tutaj, tych historii jest wiele.. To jakoś zaczęłam się bać. Wierzę że będzie dobrze. ❤️ I też już chciałabym być po prenatalnych. Kiedyś zanim pomyślałam o ciąży to myślałam sobie jaki to fajny beztroski czas ta ciąża. 😅😅🤔 A teraz to dla mnie radość pomieszana z ogromnym stresem.
Mam tak samo hehe 😅 a ile masz lat? :)
 
Tu jeszcze info o tym wzorze
IMG_5959.png
 
reklama
Ja jeszcze nie rodziłam ale tyle nasłuchałam się o cc od znajomych, ze mam nadzieje ze urodzę normalnie 😉 przecież cc to operacja i jeśli nie ma wskazań medycznych to chyba lepiej SN 😀
ja to samo nie rodziłam nigdy ale też mi się wydaje, że SN jest lepsze niż CC. W końcu to poważna operacja. Jeśli rzeczywiście sytuacja zdrowotna matki lub dziecka tego wymaga to nie ma o czym mówić. A ja wczoraj czytałam o czymś takim jak hipnoporód. Słyszałyście o tym? ktoś to przerabiał? ciekawa jestem jak to działa i czy faktycznie działa? 🤔
 
Do góry