reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

A jak byłaś na ostatnim usg to Ci nie potwierdzili? Mi po raz pierwszy wspominano o tym na pierwszym usg 6t. Ale dwa tygodnie później musiałam potwierdzić, czy drugi pęcherzyk nie jest pusty i jak się okazało mam dwa pecherzyki ciążowe, ale tylko jeden miał zarodek... drugi się nie rozwinął.
dziwne, ze Ci jeszcze nie potwierdziła 🤔
 
reklama
Ja tak myślałam by powiedzieć jedne. Ale i trzeba było by i drugiej stronie powiedzieć. A najgorzej jest powiedzieć jednej osobie i ,,ale nie mow nikomu” to już pół rodziny się dowie 😂
No właśnie tego się obawiam...dlatego na razie może odpuszczę. Myślę że mama się zorientuje za jakiś czas sama 🙂 zobaczę jak to wyjdzie.
Dziewczyny a te badania krwi do testu papla, to co oznaczyć, i ile przed prenatalnymi? Z gotowym wynikiem się idzie na prenatalne tak? Proszę oswieccie mnie... 🙄
 
Dzień dobry, jeesusiu jak zimno. Z auta do budynku i nos zamarza. Jeszcze snieg sypie do tego. Ja odliczam do 17.30 i wizyta❤❤. Zajmę sie pracą to moment zleci.
O widzę, że jesteśmy w tym samym tygodniu, też dziś zaczęłam 10 :D Jestem ciekawa Twojej wizyty :)
Ja mam następną dopiero za tydzień, więc już się niecierpliwie :D
 
A jak byłaś na ostatnim usg to Ci nie potwierdzili? Mi po raz pierwszy wspominano o tym na pierwszym usg 6t. Ale dwa tygodnie później musiałam potwierdzić, czy drugi pęcherzyk nie jest pusty i jak się okazało mam dwa pecherzyki ciążowe, ale tylko jeden miał zarodek... drugi się nie rozwinął.
dziwne, ze Ci jeszcze nie potwierdziła 🤔
No chyba że w jednym pęcherzyku są dwa i jeszcze dobrze nie widać 🤔
 
Dziewczyny i mnie dopadło😞 na papierze kawa z mlekiem,na wkładce wczoraj troszkę, myślałam że mi się zdaje, bo przy podtarciu nie było,ale dziś już jest 😞,a wczoraj przeleżałam popołudnie no miałam lenia, nic mnie nie boli, chyba, bo brzuch to chyba z nerwów zaczyna boleć,szlag by trafił w moim wieku, różnie może być,a to ostatnia szansa,
 
Dziewczyny i mnie dopadło😞 na papierze kawa z mlekiem,na wkładce wczoraj troszkę, myślałam że mi się zdaje, bo przy podtarciu nie było,ale dziś już jest 😞,a wczoraj przeleżałam popołudnie no miałam lenia, nic mnie nie boli, chyba, bo brzuch to chyba z nerwów zaczyna boleć,szlag by trafił w moim wieku, różnie może być,a to ostatnia szansa,
To pierwszy raz tak masz? Bierzesz jakieś dopochwowa leki? Kiedy masz wizytę?
Jeżeli kawa z mlekiem i nie ma tego dużo to nie martw się zbytnio 😘 chociaż wiem jak ja miałam incydent z brudna wkładka to od razu do lekarza poleciałam wszystko jedno do którego, na szczęście okazało się że jest ok i to tylko luteina mi podrażniła coś w środku i stąd ta krew. Mam nadzieję że u ciebie to równie nic groźnego 🤞
 
reklama
Dziewczyny i mnie dopadło😞 na papierze kawa z mlekiem,na wkładce wczoraj troszkę, myślałam że mi się zdaje, bo przy podtarciu nie było,ale dziś już jest 😞,a wczoraj przeleżałam popołudnie no miałam lenia, nic mnie nie boli, chyba, bo brzuch to chyba z nerwów zaczyna boleć,szlag by trafił w moim wieku, różnie może być,a to ostatnia szansa,
Nie masz skurczy, ani nie boli Cię brzuch. Postaraj się zrelaksować, odpocząć, masz dupka bądź luteinę? Chyba bardziej stresujące byłoby, gdybyś miała żywą krew, a jak masz bardziej brąz to jeszcze nie musi oznaczać najgorszego.
 
Do góry