reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A ja się dzisiaj fatalnie czuję, cały dzień mi słabo, śpiąca jestem nawet zasnęłam popołudniu przed komputerem (dobrze że praca zdalna). Nie wiem czy to przez ten duphaston i luteinę. Z zapachów zaczęło mi przeszkadzać zdjęcie z USG :oops: śmierdzi mi ten wydruk jak u dentysty. U mnie na szczęście jeszcze nie ma mdłości w wersji hard ani wymiotów. Mam nadzieję, że ich brak nie oznacza, że z ciążą jest coś nie tak.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja się dzisiaj fatalnie czuję, cały dzień mi słabo, śpiąca jestem nawet zasnęłam popołudniu przed komputerem (dobrze że praca zdalna). Nie wiem czy to przez ten duphaston i luteinę, ale fatalny dzień dzisiaj. Z zapachów zaczęło mi przeszkadzać zdjęcie z USG :oops: śmierdzi mi ten wydruk jak u dentysty. U mnie na szczęście jeszcze nie ma mdłości w wersji hard ani wymiotów. Mam nadzieję, że ich brak nie oznacza, że z ciążą jest coś nie tak.

Nie oznacza ;) ja nie miałam, a koleżanka, która była w ciąży w tym samym czasie, rzygała jak kot do 9 miesiąca. Obie urodzilysmy zdrowe dzieci :)
 
Każda przechodzi ciążę inaczej, nie twierdzę, że brak objawów świadczy o czymś zlym. Ktoś chyba nawet tutaj napisał ze zdrowej ciąży nic nie ruszy i ja tak do tego podchodzę. Ja do tej pory mam mocne bóle jajników. Może cycory trochę mniej wrażliwe.
 
Mam nadzieję, że ich brak nie oznacza, że z ciążą jest coś nie tak.
Ja mam 8latka zdrowego jak dąb... a z nim nie żygłam ani raz. Ale czułam się źle. A tera nic....może temu że 2 mieś temu przeszłam covid i mną trochę sponiewierało a może temu że biorę Prenatal uno a on ma jakiś tam składnik który łagodzi takie stany imbir z tego co pamiętam.
 
reklama
Do góry