reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny :) ja byłam wczoraj u lekarza i nadal nie ma pęcherzyka ciążowego. Endometrihm powiększone prawidłowo . Dziś odebrałam wczorajszy wynik beta i wyszło 164. Jutro idę na kolejne badanie beta hcg i się trochę martwię. Ostatnia miesiączka 10.12.2020, owulacja 23.12.
czy nie za niska ta beta i dodatkowo nic na usg:( chyba ze to za wcześnie
 
Hej dziewczyny :) ja byłam wczoraj u lekarza i nadal nie ma pęcherzyka ciążowego. Endometrihm powiększone prawidłowo . Dziś odebrałam wczorajszy wynik beta i wyszło 164. Jutro idę na kolejne badanie beta hcg i się trochę martwię. Ostatnia miesiączka 10.12.2020, owulacja 23.12.
czy nie za niska ta beta i dodatkowo nic na usg:( chyba ze to za wcześnie
Przy becie powyżej 1000 widać pęcherzyk - to zależy od sprzetu
Ja w dniu spodziewanej @ miałam 383 bete a po dwóch dniach 1117 także beta sama w sobie o niczym nie świadczy, bo jej przyrost się leci :)
 
Witajcie dziewczyny, nieśmiało się z wami witam, dziś drugi test potwierdził ciążę, choć [emoji204] powinna być niby w czwartek ale wcale na nią nie czekam, jutro chce iść na betę, czy powinnam zrobić dodatkowo jeszcze jakieś badanie? Myślę o morfologi bo zawsze miałam słaba, ale czy coś jeszcze się przyda na pierwszej wizycie u gina?
Gratulacje. Na pierwsza wizyte nie potrzebejesz żadnych badań. Lekarz zleci wszytko po potwierdzeniu ciąży. Myśli chcesz dla swojego spokoju możesz zrobić progesteron jeszcze lub tsh jeśli miałaś jakieś problemy z tym.
A jak dziewczyny u was z przytulaniem 😊?
Zachowujecie celibat 😂 czy nie?
Ja nie😊. Ale jak masz jakieś wątpliwości, plemienia, wcześniejsze przejścia to lepiej chociaż do tej pierwszej wizyty się wstrzymać, żeby lekarz dał zielone światło.
Ja właśnie po wizycie. Według LuxMedu 6w1d, a Według prywatnej 6w5d więc mała różnica.
Widziałam serduszko! ❤ Bije aż miło 🥰 Maluszek ma całe 0.49cm wielkości 🙈
Gratulacje. Mały człowiek.
Zobacz załącznik 1225596

Jak już kilka razy pisałam musi być kiedyś z górki 🥰
Ja się zastanawiam jeszcze co z moją pracą... Bo w poprzedniej pracy miałam umowę na stałe, ale trafiła się lepsza, państwowa i od 01.01 jestem w nowej pracy na okres próbny do 31.03 i nie wiem czy mam powiedzieć wcześniej np w lutym że do końca lutego zostaje a później l4 czy czekać na przedłużenie umowy... Ale umowa kolejna jest na rok... Więc to i tak nic mi nie daje 😢 mam taka Zagwozdke... 😢 Aż żałuję że pracę zmieniłam 😢
Teraz Cię nie zwolnią a jak 31.03 będziesz min. W 12 tygodniu to umowa bezie przedłużona do czasu porodu a potem będziesz mogła iść normalny macierzyński roczny płatny przez zus tak jakbyś miała z pracy.
Hej dziewczyny. Ja już po wizycie
Nie było jeszcze widać pęcherzyka tylko ciałko żółte na lewym jajniku ale lekarz mówił, że na tym etapie ciąży to normalne. Co do tych nieszczęsnych plamien to niestety nie udało się ustalić przyczyny[emoji45]Lekarz kazał się nie martwić na zapas bo takie rzeczy się zdarzają ale jednocześnie kazał się przygotować na wszystko. Przepisał mi leki zastrzyki w brzuch, progesteron i en.corton i kazał się oszczędzać . 28 stycznia następna wizyta...oby udało się utrzymać ciążę[emoji45]

Jutro idę na betę zobaczyć czy dalej przyrasta prawidłowo
Trzymam kciuki. Daj znać jak będziesz mieć wynik bety, bo domyślam się,
Że ciężko będzie Ci wytrzymać do tego 28.
Podobno im większe dolegliwości tym mocniejsza ciąża 😂ale co z tego jak czlowiek jak roslinka.
Nie koniecznie. Dlatego jak ktoś nie ma to niech się nie martwi. Każda kobieta i nawet każda ciąża może być inna. Ja w żadnej z ciąż nie miałam dolegliwości typu mdłości, bóle i ciążę były bezproblemowe. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie.
Teraz to kosiniakowe jest czy jakos tak. Zawsze to jakaś kasa a praca i tak się znajdzie 😊
Normalny macierzyński się należy jeżeli umowa przedłuża się do dnia porodu.
Dziewczyny ktore maja juz dzieci. W jakim sa wieku i jak maja na imie ? Jestem ciekawa [emoji5]
Moje 13 lat i 1,5 roku
 
Hej dziewczyny :) ja byłam wczoraj u lekarza i nadal nie ma pęcherzyka ciążowego. Endometrihm powiększone prawidłowo . Dziś odebrałam wczorajszy wynik beta i wyszło 164. Jutro idę na kolejne badanie beta hcg i się trochę martwię. Ostatnia miesiączka 10.12.2020, owulacja 23.12.
czy nie za niska ta beta i dodatkowo nic na usg:( chyba ze to za wcześnie
W którym dokładnie jesteś tyg ? Tez dziś byłam na USG i lekarz nie widział jeszcze pęcherzyka. (4+3)Mówił , że pozna go zobaczyć dopiero jak beta osiąga poziom około 1000 więc u Ciebie też jeszcze za wcześnie żeby coś dojrzeć [emoji846]
 
Hej dziewczyny :) ja byłam wczoraj u lekarza i nadal nie ma pęcherzyka ciążowego. Endometrihm powiększone prawidłowo . Dziś odebrałam wczorajszy wynik beta i wyszło 164. Jutro idę na kolejne badanie beta hcg i się trochę martwię. Ostatnia miesiączka 10.12.2020, owulacja 23.12.
czy nie za niska ta beta i dodatkowo nic na usg:( chyba ze to za wcześnie
Może trochę niska, ale może coś się przesuneło z owulacją. Narazie pozostaje ci czekać i rzeczywiście zrobić te druga betę, żeby móc coś powiedzieć więcej. Jeszcze nie można nic przesądzać.
 
reklama
Gratulacje. Na pierwsza wizyte nie potrzebejesz żadnych badań. Lekarz zleci wszytko po potwierdzeniu ciąży. Myśli chcesz dla swojego spokoju możesz zrobić progesteron jeszcze lub tsh jeśli miałaś jakieś problemy z tym.

Ja nie[emoji4]. Ale jak masz jakieś wątpliwości, plemienia, wcześniejsze przejścia to lepiej chociaż do tej pierwszej wizyty się wstrzymać, żeby lekarz dał zielone światło.



Teraz Cię nie zwolnią a jak 31.03 będziesz min. W 12 tygodniu to umowa bezie przedłużona do czasu porodu a potem będziesz mogła iść normalny macierzyński roczny płatny przez zus tak jakbyś miała z pracy.

Trzymam kciuki. Daj znać jak będziesz mieć wynik bety, bo domyślam się,
Że ciężko będzie Ci wytrzymać do tego 28.

Nie koniecznie. Dlatego jak ktoś nie ma to niech się nie martwi. Każda kobieta i nawet każda ciąża może być inna. Ja w żadnej z ciąż nie miałam dolegliwości typu mdłości, bóle i ciążę były bezproblemowe. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie.

Normalny macierzyński się należy jeżeli umowa przedłuża się do dnia porodu.

Moje 13 lat i 1,5 roku
Jasne dam znać. Stresuje się bardzo ale muszę sprawdzić czy beta prawidłowo wzrasta po tych plamieniach bo mi to nie da spokoju

Dziękuję bardzo [emoji3531]
 
Do góry