reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ale mnie dzisiaj cały dzień mdli. W ogóle mnie odrzuca od warzyw i owoców. Dziś wcisnelam w siebie gruszkę i gotowana marchewkę do obiadu. Poza tym lipa. Nic mi nie smakuje, na widok warzyw j owoców mam normalnie odruch wymioty. Soki to samo.
 
reklama
Umieram na te plecy, ledwo chodze 😪 nie wiem co mam zrobić, ewidentnie cos mi sie zablokowało, okropnie boli jak sie prostuje, chwike musze stac i dychac aby sie wyprostować, tego mi brakowało 😔
 
Ale mnie dzisiaj cały dzień mdli. W ogóle mnie odrzuca od warzyw i owoców. Dziś wcisnelam w siebie gruszkę i gotowana marchewkę do obiadu. Poza tym lipa. Nic mi nie smakuje, na widok warzyw j owoców mam normalnie odruch wymioty. Soki to samo.
A ja odwrotnie, warzywa, owoce i te okropne zupki chinskie moglabym jesc caly czas, za to mieso i jakies sosy wcale....
 
Dziewczyny, czy któraś z was rozmawiała z lekarzem na temat szczepienia na Covid, czy którejś lekarz rekomendował? Interesuje mnie tu szczególnie zdanie waszego lekarza, podejmowałyście ten temat?
 
Dziewczyny czy wy też tam na dole macie ciasno? Ja mam dziś wrażenie że mi zaraz wypadnie 🤔 i palca nie mogłam włożyć żeby zaaplikowac luteine
 
Dziewczyny, czy któraś z was rozmawiała z lekarzem na temat szczepienia na Covid, czy którejś lekarz rekomendował? Interesuje mnie tu szczególnie zdanie waszego lekarza, podejmowałyście ten temat?
Tak ja rozmawiałam, powiedział że kobiet w ciąży się nie szczepki bo nie było badań na nich robionych
 
Dziewczyny, czy któraś z was rozmawiała z lekarzem na temat szczepienia na Covid, czy którejś lekarz rekomendował? Interesuje mnie tu szczególnie zdanie waszego lekarza, podejmowałyście ten temat?

Nie podejmowałam tematu, bo nie widzę możliwości żeby przyszła moja kolej przed wrześniem ;)
 
reklama
Do góry