reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja chodze prywatnie, ale na nfz ide po skierowania na badania 😊 moze przy okazji zrobi, w sumie powiem, ze to pierwsza wizyta wiec raczej powinna😆
Jak masz l4 od prywatnego to ona ma wgląd do tego wiec zczai ze nie pierwsza :D No ale w sumie może nie będzie patrzeć. I w sumie to moze nie masz l4 🙈🙈
 
Jak masz l4 od prywatnego to ona ma wgląd do tego wiec zczai ze nie pierwsza :D No ale w sumie może nie będzie patrzeć. I w sumie to moze nie masz l4 🙈🙈
Właśnie wiem, ale powiem ze musialam isc po l4, a ciaze chce prowadzić u niej, w sumie ufam mojemu ginkowi, ale fajnie jest miec porownanie, wiec jak babeczka okaze sie fajna, to bede do niej chodzic tez jakis czas.
 
reklama
Moj mąż pracuje w Szwecji
Ooo super.
A nie lepiej, żeby ci „zeszytowi” ludzie dostali godną pensję, darmowe żłobki i przedszkola, dofinansowanie do różnych rzeczy, a nie żywą gotówkę do ręki?
To właśnie jest wyjscie. Mi bardzo się podoba model skandynawski. Nie narzekaja za bardzo mimo że w Sztokholmie płacą 31℅podatku
 
Do góry