reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja właśnie po wizycie. Według LuxMedu 6w1d, a Według prywatnej 6w5d więc mała różnica.
Widziałam serduszko! ❤ Bije aż miło 🥰 Maluszek ma całe 0.49cm wielkości 🙈

20210112_094448.jpg
 
Ja właśnie po wizycie. Według LuxMedu 6w1d, a Według prywatnej 6w5d więc mała różnica.
Widziałam serduszko! [emoji173] Bije aż miło [emoji3059] Maluszek ma całe 0.49cm wielkości [emoji85]

Zobacz załącznik 1225596

Hmm, u mnie było 0,47 cm i serduszka nie było widać. Ale tez jak porównuje Twoje zdjęcie to moje jest jakby gorszej jakości. Eh, do przyszłego piątku to chyba osiwieje [emoji849]
 
A jak dziewczyny u was z przytulaniem 😊?
Zachowujecie celibat 😂 czy nie?
Celibat narzucony przez lekarza... ale ochoty wcale nie straciłam :p
U mnie niby też jest Oki 😁 ale lek po stracie sierpniowej jest tak silny ze do 12tyg to nie odetchnę pełna piersią 😶
Też się tego boję, ale myślę, że będzie dobrze :)
Ja mam dzisiaj wizytę 😀 ale mam tak samo po poronieniu w sierpniu jestem teraz ciagle zestresowana, to badaniem to wizytą ehh...
Super :) powodzenia i kciuki trzymam :) przypomnisz, w którym tygodniu jesteś?
Ja właśnie po wizycie. Według LuxMedu 6w1d, a Według prywatnej 6w5d więc mała różnica.
Widziałam serduszko! ❤ Bije aż miło 🥰 Maluszek ma całe 0.49cm wielkości 🙈

Zobacz załącznik 1225596
Super ❤️!!! Gratuluję! Jesteś teraz spokojniejsza?
 
Hmm, u mnie było 0,47 cm i serduszka nie było widać. Ale tez jak porównuje Twoje zdjęcie to moje jest jakby gorszej jakości. Eh, do przyszłego piątku to chyba osiwieje [emoji849]
Zobaczymy co mi za tydzień powie prywatnie.
Chyba, że mnie oszukali i puściła mi nagranie 😂😂😂
Ja już dzisiaj tak świruje.. A mdłości dzisiaj mnie normalnie do grobu wpędzą.
Dodatkowo robiła mi cytologię więc się martwię (oczywiście bez podstawy 🙄)
Celibat narzucony przez lekarza... ale ochoty wcale nie straciłam :p

Też się tego boję, ale myślę, że będzie dobrze :)

Super :) powodzenia i kciuki trzymam :) przypomnisz, w którym tygodniu jesteś?

Super ❤️!!! Gratuluję! Jesteś teraz spokojniejsza?
Tak! ❤ Taki ciężar spadł mi z serca... 😭
Gdyby nie mdłości to bym ściany przenosiła 😂
 
reklama
Ja mam dzisiaj wizytę 😀 ale mam tak samo po poronieniu w sierpniu jestem teraz ciagle zestresowana, to badaniem to wizytą ehh...
Jak już kilka razy pisałam musi być kiedyś z górki 🥰
Ja się zastanawiam jeszcze co z moją pracą... Bo w poprzedniej pracy miałam umowę na stałe, ale trafiła się lepsza, państwowa i od 01.01 jestem w nowej pracy na okres próbny do 31.03 i nie wiem czy mam powiedzieć wcześniej np w lutym że do końca lutego zostaje a później l4 czy czekać na przedłużenie umowy... Ale umowa kolejna jest na rok... Więc to i tak nic mi nie daje 😢 mam taka Zagwozdke... 😢 Aż żałuję że pracę zmieniłam 😢
 
Do góry