reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Też jeszcze 2 tygodnie u mnie. Ale to będzie moja w ogóle pierwsza wizyta, drze cała i nie wiem, jak wytrzymam do tego czasu 🤨😁
No moja będzie druga, bo wczoraj byłam potwierdzić ciąże i był pęcherzyk i ciałko żółte i najprawdopodobniej echo zarodka tylko serduszka jeszcze nie było, ale to dopiero 5 tydzień wg mojego gina
 
Trzymam kciuki[emoji173] Ja jutro idę na drugą bete, a na pierwszą wizytę u ginekologa zapiszę się na 18tego - czyli równo tydzień po terminie @. Wolę dmuchać na zimne i pójść w miarę szybko. Zobaczyć co i jak z ciążą
Hej dziewczyny. Ja już po wizycie
Nie było jeszcze widać pęcherzyka tylko ciałko żółte na lewym jajniku ale lekarz mówił, że na tym etapie ciąży to normalne. Co do tych nieszczęsnych plamien to niestety nie udało się ustalić przyczyny[emoji45]Lekarz kazał się nie martwić na zapas bo takie rzeczy się zdarzają ale jednocześnie kazał się przygotować na wszystko. Przepisał mi leki zastrzyki w brzuch, progesteron i en.corton i kazał się oszczędzać . 28 stycznia następna wizyta...oby udało się utrzymać ciążę[emoji45]

Jutro idę na betę zobaczyć czy dalej przyrasta prawidłowo
 
Ja mam dokładnie ten sam problem z tym, że moja umowa wygasa 31.04. Już po sobie widzę, że nie dociągnę do tego czasu i będę musiała iść na L4..
Przedłużą umowę do porodu, a co będzie dalej to nie mam pojęcia 😂
Wychodzę z założenia że najważniejsze zdrowie dziecka a praca jak ie ta to inna, a za 2 lata rynek pracy się zmieni i coś się znajdzie 🙂
 
Ja mam dokładnie ten sam problem z tym, że moja umowa wygasa 31.04. Już po sobie widzę, że nie dociągnę do tego czasu i będę musiała iść na L4..
Przedłużą umowę do porodu, a co będzie dalej to nie mam pojęcia 😂
Teraz to kosiniakowe jest czy jakos tak. Zawsze to jakaś kasa a praca i tak się znajdzie 😊
 
No moja będzie druga, bo wczoraj byłam potwierdzić ciąże i był pęcherzyk i ciałko żółte i najprawdopodobniej echo zarodka tylko serduszka jeszcze nie było, ale to dopiero 5 tydzień wg mojego gina
Przy następnej na pewno już będzie 😊😊 u mnie też 5 (4+6), więc w sukien jutro wejdę w 6. Ale w tym tygodniu zrobię sobie jeszcze betę, żeby być spokojniejsza ;)
 
reklama
Do góry