reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja idę jutro na drugą bete, sprawdzę jaki przyrost będzie. Zrobiłam wczoraj w dniu @ test pink(już na pamiątke) dwie tłuste krechy [emoji7][emoji3059]. Nie wiem również czy na pierwszą wizytę powinnam zanieść już jakieś wyniki badań? Powinnam zrobić grupę krwi? Lekarz będzie pytał o grupę krwi przyszłego taty?[emoji3] To jest pierwsza moja ciąża i nie wiem co powinnam uszykować na taką wizytę?!
Grupa krwi będzie potrzebna, może nie na pierwszą wizytę ale dobrze wiedzieć o ewentualnym konflikcie. Dobrze mieć TSH bo ono skacze w ciazy
 
Witajcie dziewczyny, nieśmiało się z wami witam, dziś drugi test potwierdził ciążę, choć [emoji204] powinna być niby w czwartek ale wcale na nią nie czekam, jutro chce iść na betę, czy powinnam zrobić dodatkowo jeszcze jakieś badanie? Myślę o morfologi bo zawsze miałam słaba, ale czy coś jeszcze się przyda na pierwszej wizycie u gina?
Progesteron :). Gratulacje! :)
 
Witam dziewczyny. Ja miałam wczoraj taki bol glowy, ze padlam o 19. Ja mam mega mdłości i wymiotuje jak kot. Dzis wzielam uż. Dobrze że mam wizytę w pt. Jak bedzie zle to chyba wezme tydzień wolnego. Umieram😫
 
reklama
Do góry