reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Witajcie dziewczyny, nieśmiało się z wami witam, dziś drugi test potwierdził ciążę, choć [emoji204] powinna być niby w czwartek ale wcale na nią nie czekam, jutro chce iść na betę, czy powinnam zrobić dodatkowo jeszcze jakieś badanie? Myślę o morfologi bo zawsze miałam słaba, ale czy coś jeszcze się przyda na pierwszej wizycie u gina?
Ja zrobiłam jeszcze TSH i progesteron :)
 
Ja idę jutro na drugą bete, sprawdzę jaki przyrost będzie. Zrobiłam wczoraj w dniu @ test pink(już na pamiątke) dwie tłuste krechy [emoji7][emoji3059]. Nie wiem również czy na pierwszą wizytę powinnam zanieść już jakieś wyniki badań? Powinnam zrobić grupę krwi? Lekarz będzie pytał o grupę krwi przyszłego taty?[emoji3] To jest pierwsza moja ciąża i nie wiem co powinnam uszykować na taką wizytę?!
Witajcie dziewczyny, nieśmiało się z wami witam, dziś drugi test potwierdził ciążę, choć [emoji204] powinna być niby w czwartek ale wcale na nią nie czekam, jutro chce iść na betę, czy powinnam zrobić dodatkowo jeszcze jakieś badanie? Myślę o morfologi bo zawsze miałam słaba, ale czy coś jeszcze się przyda na pierwszej wizycie u gina?
 
reklama
Do góry