reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Boje się o swoją ciąże bo to dla mnie dziwne że czuje się dobrze , no oprócz tego że mnie brzuch pobolewa a cycków to nie mogę dotknąć. Jak chodziłam wciąży z synem to już tydzień przed @ czułam się masakrycznie. Kilka lat temu jak poroniłam to też źle się czułam mimo tego że ciąża słaba bo nawet tydzień po spodziewanej @ testy wychodziły negatywnie, wyszło z bety. Poszło w 5 tyg.
pytanko mam bo oprócz prenatala uno biorę jeszcze magnez z potasem na mój układ nerwowy ( problemy z nerwicą) Myślicie że nie zaszkodzi ?????
Mi przy dziewczynach doszły dużo później objawy typu mdlosci a tak całą ciążę przeszłam super;) wiadomo prócz 3 trymestru bo to był koszmar, jak babcie ,wszystko mnie bolało 😂 teraz jest inaczej bo od samego początku mam mdlosci że hej.
 
Dziewczyny beta z piątku to 1920 a po równo 72h czyli wczoraj 6136 😉 wydaje mi się że jest Oki, czy się mylę? 😯
Wygląda na to, że wszytko się dobrze rozwija. Na następnej wizycie pewnie zobaczysz już fasolkę i serduszko. Teraz tylko się doczekać.
Ja mam dziś badanie o 9.45 ,trochę się denerwuje
Mam nadzieję że zobaczysz już pęcherzyk. Daj znać jak będziesz po. Trzymam kciuki ✊.
 
Mi przy dziewczynach doszły dużo później objawy typu mdlosci a tak całą ciążę przeszłam super;) wiadomo prócz 3 trymestru bo to był koszmar, jak babcie ,wszystko mnie bolało 😂 teraz jest inaczej bo od samego początku mam mdlosci że hej.
Może właśnie to na inną płeć 😂
Ma z mam któraś zestawienie konfliktowe z przyszłym tatą ?
 
Niestety miałam tak samo, poszłam w 11 tyg i okazało się że ciaza zatrzymała się na 8+2, też miałam łyżeczkowanie którego konsekwencji teraz właśnie się boję, bo cytoteck przez 3 dni nie dał rady wywołać poronienia i musieli praktycznie na siłę szyjkę otwierać
Współczuję przez co musiałaś przejść :(
A czy dało się w jakikolwiek sposób odczuć że ciąża przestała się rozwijać czy okazało się dopiero na wizycie? 🥺
 
reklama
Witajcie dziewczyny, nieśmiało się z wami witam, dziś drugi test potwierdził ciążę, choć [emoji204] powinna być niby w czwartek ale wcale na nią nie czekam, jutro chce iść na betę, czy powinnam zrobić dodatkowo jeszcze jakieś badanie? Myślę o morfologi bo zawsze miałam słaba, ale czy coś jeszcze się przyda na pierwszej wizycie u gina?
 
Do góry