reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ja właśnie tez mam takie plany, dość ciężko znioslam ciążę (całe 4 pierwsze miesiące wymiotowalam [emoji22]) + tarczyca , ostatecznie miałam cesarke a później te kolki i wgl więc jednak zostanę przy jednej wymarzonej i wyczekanej córeczce:)
Ja też na początku żygałam jak kot🙈 na samą myśl mi niedobrze jak wrócę myślami do początków😉 do tego też tarczyca i problemy z cukrem. Bo raz miałam wysoki a raz miałam niedocukrzenie. To moje trzecie dziecko. Pierwsza ciaza bez niespodzianek. W drugiej wielowodzie. A w trzeciej wszystko na kupe🙈🙉😱
 
O kurczę to super wesoła rodzinka [emoji4]ja wcześniej przed ciąża te z marzyłam o dużej rodzince żeby na starsze lata było wesoło w święta ale po tych przeżyciach to jednak podziękuje, będę miała w tym roku 29 lat więc wydane mi się ze raczej mi się to już nie zmieni [emoji23]
Andzia ja mam czwórkę :)
 
O kurczę to Ty jeszxze gorzej niż ja, dobrze że to już za Nami i mam nadzieję że z dnia na dzień będzie tylko lepiej i Będzie na buziach naszych maluszków więcej uśmiechu niż smutku [emoji173]
Ja też na początku żygałam jak kot[emoji85] na samą myśl mi niedobrze jak wrócę myślami do początków[emoji6] do tego też tarczyca i problemy z cukrem. Bo raz miałam wysoki a raz miałam niedocukrzenie. To moje trzecie dziecko. Pierwsza ciaza bez niespodzianek. W drugiej wielowodzie. A w trzeciej wszystko na kupe[emoji85][emoji86][emoji33]
 
Andzia witaj :) ja pierwsza ciążę też zniosłam okropnie, pierwsze miesiące non stop rzygalam, dużo przytyłam i też miałam cc. Mały non stop darł się, ulewal niesamowicie i ciągle na rękach a mimo wszystko zdecydowałam się na drugie dziecko. 26 września urodziłam drugiego synka, tym razem sn, ciążę zniosłam super i poród też. Nawet miesiąc karmiłam piersią co przy pierwszym się mi nie udało :p także jak widzisz ciąża ciąży nierówna :D w ogóle to jesteśmy rówieśniczkami, ja w maju też skończę 29lat ;)
Mój mały dzisiaj ma turbo drzemki i słabszy dzień bo ani trochę nie chce poleżeć w leżaczku ani w wózku ani w łóżeczku tylko non stop rączki i to najlepiej mamusine :0
Sopek Mój tak sztywno glowke trzyma na brzuszku że szok ale za długo nie leży dlatego przed każdym karmieniem chociaż na chwilę go tak kładę i lezy dopóki nie zacznie się drzeć :p Mój się jeszcze nie przewraca ale ma czas jeszcze bo on jeden z najmłodszych tutaj :p nogi to podnosi wysoko i jak zaprze się na stopkach to robi taki "mostek" i przesuwa się w górę :p
Qmika właśnie miałam pytać jak mała zniosła chrzest, dobrze że już jesteście po ;) my czekamy na lepsze czasy, pewnie dopiero na święta wielkanocne ochrzcimy :p
 
Dziewczyny a czy wasze dzieci przy lezeniu na plecach jak sie je pociągnie za raczki do góry to starają się podnosić główkę?
 
reklama
Andzia witaj :) ja pierwsza ciążę też zniosłam okropnie, pierwsze miesiące non stop rzygalam, dużo przytyłam i też miałam cc. Mały non stop darł się, ulewal niesamowicie i ciągle na rękach a mimo wszystko zdecydowałam się na drugie dziecko. 26 września urodziłam drugiego synka, tym razem sn, ciążę zniosłam super i poród też. Nawet miesiąc karmiłam piersią co przy pierwszym się mi nie udało :p także jak widzisz ciąża ciąży nierówna :D w ogóle to jesteśmy rówieśniczkami, ja w maju też skończę 29lat ;)
Mój mały dzisiaj ma turbo drzemki i słabszy dzień bo ani trochę nie chce poleżeć w leżaczku ani w wózku ani w łóżeczku tylko non stop rączki i to najlepiej mamusine :0
Sopek Mój tak sztywno glowke trzyma na brzuszku że szok ale za długo nie leży dlatego przed każdym karmieniem chociaż na chwilę go tak kładę i lezy dopóki nie zacznie się drzeć :p Mój się jeszcze nie przewraca ale ma czas jeszcze bo on jeden z najmłodszych tutaj :p nogi to podnosi wysoko i jak zaprze się na stopkach to robi taki "mostek" i przesuwa się w górę :p
Qmika właśnie miałam pytać jak mała zniosła chrzest, dobrze że już jesteście po ;) my czekamy na lepsze czasy, pewnie dopiero na święta wielkanocne ochrzcimy :p
O to my z jednego roku ja właśnie rozpoczęłam 29 🙊
 
Do góry