reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Mam miesniaka I przez to ze jak bedzie duzy,moze mnie poprostu pouszkadzac...wyliczyli na podstawie usg ze przy porodzie moze wazyc 4700😱
Oj to waga konkretna :) mój ponoć nie za duży ma być, jak dobije do 3kg to będzie dobrze ;) to mam nadzieję że maleństwo sie okaże na tyle mniejsze żeby Ci nic się nie stało.
Mnie też w nocy boli brzuch, a w dzień raczej krzyże. Ale to chyba nie są skurcze, tylko ciągły ból , który trwa kilka h i przechodzi znów 🤔
A jak Wasze Maluszki? Są bardzo aktywne? Bo mój to mi dziś chyba wszystkie flaki poprzestawia. A o kłuciu w szyjce nie wspomnę🤭😛
Mój wyjątkowo spokojny, po nocach teraz więcej śpi jak wstaje siku to dostanę dwa kopniaki i śpi dalej. Na wieczór jest bardziej aktywny tak koło 19-22 najbardziej broi ;)
 
Oj to waga konkretna :) mój ponoć nie za duży ma być, jak dobije do 3kg to będzie dobrze ;) to mam nadzieję że maleństwo sie okaże na tyle mniejsze żeby Ci nic się nie stało.

Mój wyjątkowo spokojny, po nocach teraz więcej śpi jak wstaje siku to dostanę dwa kopniaki i śpi dalej. Na wieczór jest bardziej aktywny tak koło 19-22 najbardziej broi ;)

No mój wyjątkowo dziś szalał rano ;) tak to przeważnie właśnie wieczorem. Ale ostatnio to różnie u niego :)
Kiedy masz znów usg? Będą jeszcze sprawdzać wagę dziecka? Mój miał ok 2.5kg tydzień temu, czyli w 38tc.
 
No mój wyjątkowo dziś szalał rano ;) tak to przeważnie właśnie wieczorem. Ale ostatnio to różnie u niego :)
Kiedy masz znów usg? Będą jeszcze sprawdzać wagę dziecka? Mój miał ok 2.5kg tydzień temu, czyli w 38tc.
Ja mam wrażenie, że moja malutka jest bardziej aktywna teraz od kilku dni niż wcześniej. 😉 Na ostatnim USG ( ubiegly piątek) ważyła coś ponad 3 kg , lekarz mówił, że będzie takim standardowym dzieckiem.
 
Oj to waga konkretna :) mój ponoć nie za duży ma być, jak dobije do 3kg to będzie dobrze ;) to mam nadzieję że maleństwo sie okaże na tyle mniejsze żeby Ci nic się nie stało.

Mój wyjątkowo spokojny, po nocach teraz więcej śpi jak wstaje siku to dostanę dwa kopniaki i śpi dalej. Na wieczór jest bardziej aktywny tak koło 19-22 najbardziej broi ;)
Moj synus juz troszke spokojniejszy,czuje jak sie przesowa,biedny miejsca ma juz malo,ale wczesniej,caly czas szalal🥰
 
Mój za to dziś ma dzień lenia, czuje go co jakiś czas ale leciutko :( jak tak dalej będzie to jak mąż wróci to jedziemy na IP

Też tak miałam kilka dni przed porodem już też miałam jechać tak się martwiłam 🙈 mam nadzieje ze u Ciebie też się skończy na strachu. Ale jeśli czujesz silny niepokój nie czekaj tylko jedz. Kobieca intuicja działa. Lepiej sprawdzić i spać spokojnie 😘
 
reklama
Do góry