reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Nie jestes sama,bylam dzisiaj w szpitalu...niby skurcze,juz myslalam ze dzisiaj bede trzymam malego...I wrocilam do domu🙄
Ja wczorajszej nocy tak miałam, skurcze się pojawiły ale jak wstałam rano to wszystko minęło i dobrze że do szpitala nie pojechałam
Rozumiem...u mnie podobnie,z tym ze moj maly sporo wazyl ostatnio I boja sie ze moze dojsc do krwotoku,przez ciezki porod😪
A czemu się krwotoku boją, masz jakieś problemy z krzepliwością??
 
Ja wczorajszej nocy tak miałam, skurcze się pojawiły ale jak wstałam rano to wszystko minęło i dobrze że do szpitala nie pojechałam

A czemu się krwotoku boją, masz jakieś problemy z krzepliwością??

Mnie też w nocy boli brzuch, a w dzień raczej krzyże. Ale to chyba nie są skurcze, tylko ciągły ból , który trwa kilka h i przechodzi znów 🤔
A jak Wasze Maluszki? Są bardzo aktywne? Bo mój to mi dziś chyba wszystkie flaki poprzestawia. A o kłuciu w szyjce nie wspomnę🤭😛
 
Ja wczorajszej nocy tak miałam, skurcze się pojawiły ale jak wstałam rano to wszystko minęło i dobrze że do szpitala nie pojechałam

A czemu się krwotoku boją, masz jakieś problemy z krzepliwością??
Mam miesniaka I przez to ze jak bedzie duzy,moze mnie poprostu pouszkadzac...wyliczyli na podstawie usg ze przy porodzie moze wazyc 4700😱
 
Mnie też w nocy boli brzuch, a w dzień raczej krzyże. Ale to chyba nie są skurcze, tylko ciągły ból , który trwa kilka h i przechodzi znów 🤔
A jak Wasze Maluszki? Są bardzo aktywne? Bo mój to mi dziś chyba wszystkie flaki poprzestawia. A o kłuciu w szyjce nie wspomnę🤭😛

Mój dzisiaj całą noc szalał,co mu się rzadko zdarza :) Chyba czuje,że czwartek/piatek się juz zobaczymy :D
 
Na pewno o tym dużo myślisz i rozmawiasz z nablizszymi, to i małemu się udziela nastrój 😁🥰 jak się czujesz? Stresujesz się?

Tzn w niedzielę miałam mega stres, ręcę mi się trzęsły cały dzień i nogi miałam jak z waty. Taka nerwówka mnie ogarnęła. Wczoraj juz wszystko ok ale dzisiejszej nocy juz spać nie mogłam od 3:00. Tylko,że ja już taka jestem,że się przejmuję,martwię. Myślałam,że dopadnie mnie to dzień przed (w środę) ale jednak maluszek przypomina o swej obecności codziennie :)
Samym cc się nie martwię i tym bólem po. Bardziej o małego żeby wszystko było dobrze, żeby był zdrowy.
 
reklama
Tzn w niedzielę miałam mega stres, ręcę mi się trzęsły cały dzień i nogi miałam jak z waty. Taka nerwówka mnie ogarnęła. Wczoraj juz wszystko ok ale dzisiejszej nocy juz spać nie mogłam od 3:00. Tylko,że ja już taka jestem,że się przejmuję,martwię. Myślałam,że dopadnie mnie to dzień przed (w środę) ale jednak maluszek przypomina o swej obecności codziennie :)
Samym cc się nie martwię i tym bólem po. Bardziej o małego żeby wszystko było dobrze, żeby był zdrowy.

Doskonale Cię rozumiem. Też wiem, że będzie boleć itp itd, czego się boję oczywiście, ale byle z dzieckiem było wszystko dobrze.
 
Do góry