reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ana1992 do boju! Trzymam mocno kciuki!!! Już zaraz zobaczysz maleństwo:)

Dostaliśmy łóżeczko podgrzewane bo spadła jej temperatura do 34, ale dalej jest ze mną. Była też na badaniach krwi z racji małej wagi, cyca je pięknie to jest pocieszające :)
 
Witajcie.
Wczoraj na wizycie wszystko ok,mały waży 3330g :) Dostałąm skierowanie na cc i dzis byliśmy umówić termin na 17-18 września.Jeśli na piątek bedzie dużo planowych cc to będę mieć 17.09 a jeśli w miarę to 18.09 :* Także w czwartek rano stawiam się do szpitala :)

To jeszcze tydzień w dwupaku ;) czujesz się spokojna, że już macie termin, czy teraz dopiero ogarnął Cię stresik, że to już tak blisko? 😊
 
Witajcie.
Wczoraj na wizycie wszystko ok,mały waży 3330g :) Dostałąm skierowanie na cc i dzis byliśmy umówić termin na 17-18 września.Jeśli na piątek bedzie dużo planowych cc to będę mieć 17.09 a jeśli w miarę to 18.09 :* Także w czwartek rano stawiam się do szpitala :)
Powodzenia 😊 no to już niedługo będziesz tulić bobaska 🤗 trzymajcie się i dajcie znać jak będziecie już po 😊czekamy na same dobre wieści😊
 
reklama
Dziewczyny, ja już po!
Jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem!
Anitka 4090g przyszła na świat 10:43 drogą cesarskiego cięcia.
Szpital w Nowej Soli tworzą Anioły a nie personel.
Jeszcze nie czuję stóp, mam nadzieję że to szybko minie i bede mogła ją wziąć do siebie.
CC jako operacja nic strasznego, ani znieczulenie ani reszta. Zacznie się gdy puści znieczulenie ale już nic nie jest mi straszne. Ważne że jesteśmy bezpieczne.

Czyli te jedenastki nam są pisane, wszyscy troje mamy urodziny 11 plus rocznica ślubu no i chrzest też chcemy 11.10. ❤️
 
Do góry