reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Luiska tak leży koło mnie w 5 becikach i się grzeje :) mam nadzieję że jej nie wezmą do inkubatora, chodzą co chwilę i sprawdzają. Ja się czuję rewelacyjnie jakbym wogole nie rodziła :)

Super! Życzę Wam zdrówka i dużo siły i ciepełka 😚🥰 oby szybciutko wypuścili Was do domu!
Ja wczoraj w szpitalu mialam znów usg i z niego wynika, że mały ma ok 2.5kg i 45 cm, także o ile dobrze mierzą, to pewnie jakby się urodził teraz, to byłby jak Twoja córeczka. A Tobie mówił lekarz w poniedziałek, że ma 2700g?

Matko jak ja bym chciała taki bezbolesny porod😂 zamień się 😂

Ja teeeeż! 😁
 
Ostatnio rozmawiałam z szwagierka na temat wagi dziecka przy porodzie to stwierdziła żeby ztnio tym pomiarom nie ufać bo u niej
Witajcie dziewczyny:) dzisiaj 11 września o 00:25 urodziłam :) czuje się rewelacyjnie, nie pękłam, nie nacinali. Sam poród praktycznie bezbolesny, nie sądziłam że jest to możliwe skurcze mnie prawie wcale nie bolały. Miałam 10cm i śmiałam się z położną, trafiłam na super kobietkę :) tylko na partych się darłam jak zawsze ale były dwa. Poród marzenie zdecydowanie najlepszy i najmniej bolesny ze wszystkich. Każdej z Was takiego życzę :) mała waży 2400g i ma tylko 45cm jest maleńka ale ze mną na sali, nie w inkubatorze.
Gratuluję ;) też już z jednej strony chciałabym być po wszystkim i tulić synka, a z drugiej strony niech jeszcze sobie rośnie i czerpie co najlepsze od mamy ;)
 
Dziękuję dziewczyny:) bierzcie mężów w obroty, my wczoraj zaszalelismy i od razu się zaczęło:) nie sądziłam że podziała ale skurcze zaczęły się od razu:D
My też wczoraj zastosowaliśmy się do rady położnej 😅 i dłuższy czas po szaleliśmy 😳 i podziałało a dzisiaj wstałam i zaczęłam plamić i to nieźle położna powiedziała żebym szykowała się na poród 😜 no może przyczyniły się również te dziesięciokilometrowe spacery trochę się przestraszyłam jak widzę że w każdym momencie może się zacząć ale jak się zacznie postaram się być twarda i mimo bólu wytrzymać 🙏
 
Ostatnia edycja:
My też wczoraj zastosowaliśmy się do rady położnej 😅 i dłuższy czas po szaleliśmy 😳 a dzisiaj wstałam i zaczęłam plamić i to nieźle położna powiedziała żebym szykowała się na poród 😜 no może przyczyniły się również te dziesięciokilometrowe spacery trochę się przestraszyłam jak widzę że w każdym momencie może się zacząć ale jak się zacznie postaram się być twarda i mimo bólu wytrzymać 🙏

Trzymamy kciuki! 🥰
 
My też wczoraj zastosowaliśmy się do rady położnej 😅 i dłuższy czas po szaleliśmy 😳 i podziałało a dzisiaj wstałam i zaczęłam plamić i to nieźle położna powiedziała żebym szykowała się na poród 😜 no może przyczyniły się również te dziesięciokilometrowe spacery trochę się przestraszyłam jak widzę że w każdym momencie może się zacząć ale jak się zacznie postaram się być twarda i mimo bólu wytrzymać 🙏
Dawaj znać jak będzie po😉 trzymamy tu mocno za was kciuki✊✊✊
 
reklama
Do góry