reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Wizytuje się któraś z Was jeszcze w tym tygodniu? 🙂
Ja mam jutro w szpitalu przepływy i znów usg i mierzenie małego. Lekarz ma też zdecydować, czy ustalamy termin na wywołanie porodu, czy czekamy, aż mały sam zechce wyjść 😨 (zależy co wywnioskuje po usg)
A moje dziecko chyba czuje mój stres, bo taki dziwnie spokojne dziś 🙈
Powodzenia na wizycie ;) dużo znajomych mi mówi że przed porodem dzieci się uspokajają w brzuszku i tak nie wiercą :p na początku września urodziła znajoma to jej synuś od czwartku ruszał się sporadycznie a w poniedziałek był już po drugiej stronie brzuszka :)
Poszłam dzisiaj ale nie było lekarza 🙄 mam przyjść jutro do szpitala od 08:00 do 15:00 🙉 ale idę z rana bo później bardzo długo się czeka zrobią mi KTG i u pomne się o USG bo nie miałam robionego od 31 tygodnia a mamy praktycznie 41 chcę dowiedzieć się jak mały jest ułożony i ile waży 😊 powinni mi je zrobić szczególnie że jestem po terminie 🤔
Matko ja w międzyczasie bym gdzieś prywatnie chyba poszła, ale ja to panikara jestem ;) powodzenia życzę ;)
Dajcie znać jak po wizytach ;)
 
reklama
Wizytuje się któraś z Was jeszcze w tym tygodniu? 🙂
Ja mam jutro w szpitalu przepływy i znów usg i mierzenie małego. Lekarz ma też zdecydować, czy ustalamy termin na wywołanie porodu, czy czekamy, aż mały sam zechce wyjść 😨 (zależy co wywnioskuje po usg)
A moje dziecko chyba czuje mój stres, bo taki dziwnie spokojne dziś 🙈

ja dzisiaj mam wizyte po 17stej :) Zobaczymy jak mały urósł :D
 
Ja już po wizycie w szpitalu trochę się na czekałam😊 ale poszło wyjątkowo sprawnie jak przyszłam od razu poszłam na KTG wszystko wyszło dobrze mało zjadłam na śniadanie więc mały sobie spał położna powiedziała że wszystkie mamy przychodzić napite i najedzone bo wtedy lepiej się zapisuje 😅 ale trochę brzuchem poruszałam i mały się obudził i tańczył 🤗😅 była taka miła ginekolog jak powiedziałam że od jedenastu tygodni nikt mi USG nie zrobił to ją zatkało była w szoku i mimo że USG robią od 13:00 zadzwoniła do koleżanki i od razu mi zrobiła 😊😜mały ma 3370 g powiedziała że dojdzie do 3500 więc ładna waga położenie główkowe więc idealne mam się stawić za dwa dni 12.09 w szpitalu na badania a jak nie urodzę to powiedziała że zazwyczaj przeprowadzają indukcję osiem dni po terminie dla bezpieczeństwa 🙉 ale może do tego czasu urodzę 😘 jeszcze pani ginekolog mówi do mnie dużo współżyj 😅 ja mówię że współżyje ale z takim brzuchem ciężko 🤣😳 powiedziała no to trzeba więcej to szybciej urodzisz a jak tam u was po wizytach dajcie znać ?
 
Ostatnia edycja:
Ja już po wizycie w szpitalu trochę się na czekałam😊 ale poszło wyjątkowo sprawnie jak przyszłam od razu poszłam na KTG wszystko wyszło dobrze mało zjadłam na śniadanie więc mały sobie spał położna powiedziała że wszystkie mamy przychodzić napite i najedzone bo wtedy lepiej się zapisuje 😅 ale trochę brzuchem poruszałam i mały się obudził i tańczył 🤗😅 była taka miła ginekolog jak powiedziałam że od jedenastu tygodni nikt mi USG nie zrobił to ją zatkało była w szoku i mimo że USG robią od 13:00 zadzwoniła do koleżanki i od razu mi zrobiła 😊😜mały ma 3370 g powiedziała że dojdzie do 3500 więc ładna waga położenie główkowe więc idealne mam się stawić za dwa dni 12.09 w szpitalu na badania a jak nie urodzę to powiedziała że zazwyczaj przeprowadzają indukcję osiem dni po terminie dla bezpieczeństwa 🙉 ale może do tego czasu urodzę 😘 jeszcze pani ginekolog mówi do mnie dużo współżyj 😅 ja mówię że współżyje ale z takim brzuchem ciężko 🤣😳 powiedziała no to trzeba więcej to szybciej urodzisz a jak tam u was po wizytach dajcie znać ?
Świetne wiadomości ❤ 3500g to taka idealna waga 🥰 i jak to miło, że są jeszcze w szpitalach mili ludzie, i że sami zaproponowali Ci USG. Ciężko w obecnych czasach o takich...
 
Ja już po wizycie w szpitalu trochę się na czekałam😊 ale poszło wyjątkowo sprawnie jak przyszłam od razu poszłam na KTG wszystko wyszło dobrze mało zjadłam na śniadanie więc mały sobie spał położna powiedziała że wszystkie mamy przychodzić napite i najedzone bo wtedy lepiej się zapisuje 😅 ale trochę brzuchem poruszałam i mały się obudził i tańczył 🤗😅 była taka miła ginekolog jak powiedziałam że od jedenastu tygodni nikt mi USG nie zrobił to ją zatkało była w szoku i mimo że USG robią od 13:00 zadzwoniła do koleżanki i od razu mi zrobiła 😊😜mały ma 3370 g powiedziała że dojdzie do 3500 więc ładna waga położenie główkowe więc idealne mam się stawić za dwa dni 12.09 w szpitalu na badania a jak nie urodzę to powiedziała że zazwyczaj przeprowadzają indukcję osiem dni po terminie dla bezpieczeństwa 🙉 ale może do tego czasu urodzę 😘 jeszcze pani ginekolog mówi do mnie dużo współżyj 😅 ja mówię że współżyje ale z takim brzuchem ciężko 🤣😳 powiedziała no to trzeba więcej to szybciej urodzisz a jak tam u was po wizytach dajcie znać ?
Super wiadomości😍 to teraz tylko czekać aż się sytuacja rozwinie i mały zechce wyjść ze swojego gniazdka😉
 
Hej 😘 badania w szpitalu wyszły dobrze, przepływy ok, waga taka mniej wiecej jak u mojej lekarki w poniedziałek - 2,5 kg (moja gin w poniedziałek wymierzyła małego na minimalnie większego).
Jak wczesniej nie urodzę, to tego 22.9 (termin wg OM) mam przyjechać na badania i albo mnie wyślą do domu albo zostawią i będą wywoływać poród
 
Ja już po wizycie w szpitalu trochę się na czekałam😊 ale poszło wyjątkowo sprawnie jak przyszłam od razu poszłam na KTG wszystko wyszło dobrze mało zjadłam na śniadanie więc mały sobie spał położna powiedziała że wszystkie mamy przychodzić napite i najedzone bo wtedy lepiej się zapisuje 😅 ale trochę brzuchem poruszałam i mały się obudził i tańczył 🤗😅 była taka miła ginekolog jak powiedziałam że od jedenastu tygodni nikt mi USG nie zrobił to ją zatkało była w szoku i mimo że USG robią od 13:00 zadzwoniła do koleżanki i od razu mi zrobiła 😊😜mały ma 3370 g powiedziała że dojdzie do 3500 więc ładna waga położenie główkowe więc idealne mam się stawić za dwa dni 12.09 w szpitalu na badania a jak nie urodzę to powiedziała że zazwyczaj przeprowadzają indukcję osiem dni po terminie dla bezpieczeństwa 🙉 ale może do tego czasu urodzę 😘 jeszcze pani ginekolog mówi do mnie dużo współżyj 😅 ja mówię że współżyje ale z takim brzuchem ciężko 🤣😳 powiedziała no to trzeba więcej to szybciej urodzisz a jak tam u was po wizytach dajcie znać ?

Super wieści ♥️ to teraz tylko czekać, aż akcja się zacznie 🥰✊
 
Hej 😘 badania w szpitalu wyszły dobrze, przepływy ok, waga taka mniej wiecej jak u mojej lekarki w poniedziałek - 2,5 kg (moja gin w poniedziałek wymierzyła małego na minimalnie większego).
Jak wczesniej nie urodzę, to tego 22.9 (termin wg OM) mam przyjechać na badania i albo mnie wyślą do domu albo zostawią i będą wywoływać poród
Cieszymy się że wszystko w porządku 😘 akurat do 22.09 mały podrośnie sobie i będzie miał pewnie koło trzech kilo 🤗trzymamy kciuki ciekawe która z nas następna się rozpakuje bo jeszcze sporo chodzi podwójnie 🥰😊 czekamy na wspaniałe wieści 💐
 
Aha, pytałam lekarza o to zmniejszenie ruchów dziecka, to powiedział, że jeżeli tylko wolniej albo mniej się rusza, niż dotychczas,to jest ok. Powinno się reagować, jakby przez kilka godzin się dziecko wcale nie ruszyło.
 
reklama
Do góry