reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Hej 😘 badania w szpitalu wyszły dobrze, przepływy ok, waga taka mniej wiecej jak u mojej lekarki w poniedziałek - 2,5 kg (moja gin w poniedziałek wymierzyła małego na minimalnie większego).
Jak wczesniej nie urodzę, to tego 22.9 (termin wg OM) mam przyjechać na badania i albo mnie wyślą do domu albo zostawią i będą wywoływać poród
No i super ❤❤ wiedziałam, że będzie dobrze 😘
 
reklama
Dziękuję Dziewczyny za wsparcie ♥️ troszkę ciężko mi sobie wyobrazić, że urodzę takie malutkie dziecko. Przeważnie koleżanki rodzą dzieci takie w przedziale 3400-3800g i chyba przez to miałam wyobrażenie, że mniejsze dzieci się nie rodzą :)

Mam nadzieję, że jak już się rozpakujemy, to będziemy tu dalej sobie pisać 😃
 
Dziękuję Dziewczyny za wsparcie ♥ troszkę ciężko mi sobie wyobrazić, że urodzę takie malutkie dziecko. Przeważnie koleżanki rodzą dzieci takie w przedziale 3400-3800g i chyba przez to miałam wyobrażenie, że mniejsze dzieci się nie rodzą :)

Mam nadzieję, że jak już się rozpakujemy, to będziemy tu dalej sobie pisać 😃
Myślę, że na początku każdą z nas pochłonie w całości opieka nad Maleństwem 🥰 ale po jakimś czasie pewnie to się unormuje 😍
 
Dziękuję Dziewczyny za wsparcie ♥️ troszkę ciężko mi sobie wyobrazić, że urodzę takie malutkie dziecko. Przeważnie koleżanki rodzą dzieci takie w przedziale 3400-3800g i chyba przez to miałam wyobrażenie, że mniejsze dzieci się nie rodzą :)

Mam nadzieję, że jak już się rozpakujemy, to będziemy tu dalej sobie pisać 😃
Luiska mój się urodził 3 kg spadł do wagi 2890 gram i jest taki slodziutki malutki kochaniutki🥰😍 nie bój się będzie pięknie. Przynajmniej przy tym porodzie nie pekalm nie musieli mnie szyć i czuje się jakbym nie rodziła. W niedzielę urodziłam A wczoraj byłam sama na zakupach w biedronce 😆znajomi w szoku co ja tam robię. Jakby nie dodatkowe kg które mi zostały nie widać by było że byłam w ciąży jeszcze 4 dni temu 🤣 przy wcześniejszych porodach mnie nacinali bo dzieci duże dochodzialam do siebie 2 tyg 🤦‍♀️ także bez obaw. To moje 3 dziecko i mniejsze lepiej urodzić później mniej komplikacji. A jak już teraz ma 2500 gram do porodu może mieć spokojnie 3 kg
 
Dziewczyny ja mam teraz taki apetyt że non stop coś jem :p i piersi mnie bardzo bolą i zrobiły się takie twarde i pełne. A mały jak się wierci to w szyjce takie nieprzyjemne kłucie czuje że masakra. Ze starszakiem tak nie miałam, z nim skurcze przepowiadające miałam dzień przed porodem i w dniu porodu a tu zupełnie inaczej
 
Luiska mój się urodził 3 kg spadł do wagi 2890 gram i jest taki slodziutki malutki kochaniutki🥰😍 nie bój się będzie pięknie. Przynajmniej przy tym porodzie nie pekalm nie musieli mnie szyć i czuje się jakbym nie rodziła. W niedzielę urodziłam A wczoraj byłam sama na zakupach w biedronce 😆znajomi w szoku co ja tam robię. Jakby nie dodatkowe kg które mi zostały nie widać by było że byłam w ciąży jeszcze 4 dni temu 🤣 przy wcześniejszych porodach mnie nacinali bo dzieci duże dochodzialam do siebie 2 tyg 🤦‍♀️ także bez obaw. To moje 3 dziecko i mniejsze lepiej urodzić później mniej komplikacji. A jak już teraz ma 2500 gram do porodu może mieć spokojnie 3 kg
Też jestem tego zdania. Ja bym chciała żeby się mój w granicach 3kg urodził. Mam nadzieję że nie będzie wiekszy😉 chociaż ostatnio w tamten wtorek z usg wychodziło coś niewiele ponad 3kg cały czas jednak mam nadzieję że to jednak błąd pomiaru😉 takie 3kg według mnie jest w sam raz i dla dzidziusia i dla mamy
 
Dziękuję Dziewczyny za wsparcie ♥️ troszkę ciężko mi sobie wyobrazić, że urodzę takie malutkie dziecko. Przeważnie koleżanki rodzą dzieci takie w przedziale 3400-3800g i chyba przez to miałam wyobrażenie, że mniejsze dzieci się nie rodzą :)

Mam nadzieję, że jak już się rozpakujemy, to będziemy tu dalej sobie pisać 😃
 
reklama
Dziękuję Dziewczyny za wsparcie ♥️ troszkę ciężko mi sobie wyobrazić, że urodzę takie malutkie dziecko. Przeważnie koleżanki rodzą dzieci takie w przedziale 3400-3800g i chyba przez to miałam wyobrażenie, że mniejsze dzieci się nie rodzą :)

Mam nadzieję, że jak już się rozpakujemy, to będziemy tu dalej sobie pisać 😃
Twój mały nie jest taki malutki😉nie przejmuj się moja córka w poprzedniej ciąży jak się urodzila miała zaledwie 2kg. Była malutka ale szybko nadrobila. Tylko tyle że na początek kupowałam śpiochy 50tki ale za długo w nich nie chodziła
 
Do góry