reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Moim zdaniem czy sn czy cc to przecież poród, po każdym na świat przychodzi dziecko i jedno nie jest gorsze od drugiego. Pamiętam jak przed pierwszym porodem mówiłam że na pewno nie chce cc a to mi syna uratowało dlatego nigdy złego słowa nie powiem i żadnej kobiecie po cc nie powiem nic złego ;) macie wskazania do cc, nikt tu nie powie że idziecie na łatwiznę skoro po porodzie sn mogłyby wystąpić poważne komplikacje. A i dużo kobiet ktore dzieci nie mają nawet mam wrażenie mysli że cesarka to nic takiego, przecież to operacja i organizm dlugo po niej dochodzi do siebie, wkurza mnie jak mówią że cc to pójście na łatwiznę
Oczywiście dobrze powiedziane 😊 mojej siostrze też CC uratowała synka urodził się 2500 kg i miał wylew drugiego stopnia miał problemy z nóżką ale dzięki masaży teraz ma 1,5 roku i zdrowy silny chłopak dobrze że w tych czasach mogą w ten sposób pomóc kiedyś tak nie było:( właśnie ciężej dochodzi się do siebie po CC siostra i bratowa miały i widzę po nich że nie jest lekko rekonwalescencja trwa o wiele dłużej z tego względu modlę się aby urodzić siłami natury ale zobaczymy jak to wyjdzie
 
Wizytuje się któraś z Was jeszcze w tym tygodniu? 🙂
Ja mam jutro w szpitalu przepływy i znów usg i mierzenie małego. Lekarz ma też zdecydować, czy ustalamy termin na wywołanie porodu, czy czekamy, aż mały sam zechce wyjść 😨 (zależy co wywnioskuje po usg)
A moje dziecko chyba czuje mój stres, bo taki dziwnie spokojne dziś 🙈
 
Wizytuje się któraś z Was jeszcze w tym tygodniu? 🙂
Ja mam jutro w szpitalu przepływy i znów usg i mierzenie małego. Lekarz ma też zdecydować, czy ustalamy termin na wywołanie porodu, czy czekamy, aż mały sam zechce wyjść 😨 (zależy co wywnioskuje po usg)
A moje dziecko chyba czuje mój stres, bo taki dziwnie spokojne dziś 🙈
O której jutro badania? Daj znać koniecznie jak będziecie po ❤ i pamiętaj, że pomiary USG nie są w 100% dokładne 😘
 
Wizytuje się któraś z Was jeszcze w tym tygodniu? 🙂
Ja mam jutro w szpitalu przepływy i znów usg i mierzenie małego. Lekarz ma też zdecydować, czy ustalamy termin na wywołanie porodu, czy czekamy, aż mały sam zechce wyjść 😨 (zależy co wywnioskuje po usg)
A moje dziecko chyba czuje mój stres, bo taki dziwnie spokojne dziś 🙈
Poszłam dzisiaj ale nie było lekarza 🙄 mam przyjść jutro do szpitala od 08:00 do 15:00 🙉 ale idę z rana bo później bardzo długo się czeka zrobią mi KTG i u pomne się o USG bo nie miałam robionego od 31 tygodnia a mamy praktycznie 41 chcę dowiedzieć się jak mały jest ułożony i ile waży 😊 powinni mi je zrobić szczególnie że jestem po terminie 🤔
 
Wizytuje się któraś z Was jeszcze w tym tygodniu? 🙂
Ja mam jutro w szpitalu przepływy i znów usg i mierzenie małego. Lekarz ma też zdecydować, czy ustalamy termin na wywołanie porodu, czy czekamy, aż mały sam zechce wyjść 😨 (zależy co wywnioskuje po usg)
A moje dziecko chyba czuje mój stres, bo taki dziwnie spokojne dziś 🙈
Nie denerwuj się już masz bliżej jak dalej😉 jeszcze chwilka i poznasz malego😉
 
Poszłam dzisiaj ale nie było lekarza 🙄 mam przyjść jutro do szpitala od 08:00 do 15:00 🙉 ale idę z rana bo później bardzo długo się czeka zrobią mi KTG i u pomne się o USG bo nie miałam robionego od 31 tygodnia a mamy praktycznie 41 chcę dowiedzieć się jak mały jest ułożony i ile waży 😊 powinni mi je zrobić szczególnie że jestem po terminie 🤔
To długo nie miałaś usg
 
O której jutro badania? Daj znać koniecznie jak będziecie po ❤ i pamiętaj, że pomiary USG nie są w 100% dokładne 😘

O 10 mam badania. Dam znać 😘

Dziewczyny dziękuję za wsparcie ♥️

Poszłam dzisiaj ale nie było lekarza 🙄 mam przyjść jutro do szpitala od 08:00 do 15:00 🙉 ale idę z rana bo później bardzo długo się czeka zrobią mi KTG i u pomne się o USG bo nie miałam robionego od 31 tygodnia a mamy praktycznie 41 chcę dowiedzieć się jak mały jest ułożony i ile waży 😊 powinni mi je zrobić szczególnie że jestem po terminie 🤔

Wow, tyle tygodni nie miałaś USG 🤔
Daj znać jutro 😘
 
reklama
Do góry