reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
A mam takie pytanie trochę z innej beczki😉 dziewczyny jeżeli mogę zapytać ile u was kilogramów na plusie od początku ciazy? Bo ja dziś 34+3tc i już mam 12kg ciekawe ile będzie do końca🙈

Ja dzis 35+1tc i na plusie 13kg 8-/
Wizyta dzisiaj o 16:40,też najbardziej ciekawa ile waży mały i oczywiście co z cc....
 
reklama
Ja już po. Wszystko w jak najlepszym porządku 🙃 Adaś waży 3 kg. Zostało 3 tyg do terminu porodu. Moja gin powiedziała że ciąża donoszona mogę już rodzić 😄 szyjka miękka krótka ale zamknięta także czekamy. Jak nie urodze za 2 tyg mam jeszcze kolejną wizytę
Super! ❤ Az Ci zazdroszczę, bo mi do 37tc zostało jeszcze dwa tygodnie 🙈 też bym już chciała być na tym etapie
 
Do góry