reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Czy wy też macie z rana mniejszy brzuch niż przez reszte dnia?
Nie wiem co mam myśleć o tym. Do lekarza dopiero za tydzień mogę iść a zaczęłam dziś 20 tydzień i właściwie dalej nie czuje ruchow..
Dwa tyg temu miałam usg i niby było widać że mała się rusza... Ale przez te 2 tyg to wszystko moglo się zmienić przecież...
Teleporady to jakiś żart a jechać do szpitala w obecnej sytuacji to sie jednak trochę boję bo właściwie w szpitalu najłatwiej o zarażenie :(
Wszyscy dookoła bagatelizują moje obawy. Ze przesadzam, wymyślam bo mi się nudzi... Ze jakby coś było z dzieckiem nie tak to by mnie coś bolało...
Zalamka
Dwa razy mniejszy :D nic sie nie martw, ja jeszcze niedawno rano jak lekko napielam miesnie to nie bylo widac ze jestem w ciazy , a po poludniu mam normalna pilke :) ja 19+4 a tez ruchy solidnie czulam tylko raz, tak to nigdy nie jestem pewna czy to ruchy czy przelewanie od trawienia :D
 
Kochana mam pytanie odnośnie tego jak pisałaś że masz taki ścisk jak śpisz na boku częściowo na brzuchu.. Jak to opiszesz? Mnie dziś w nocy obudził taki dziwny ścisk aż z jednej strony miałam większy brzuch jak się położyłam na plecach i chyba stwardniał z jednej strony i zabolało mnie w pachwinie ale też tylko po tej jednej stronie..
W zasadzie niezaleznie jak spie, na ogol rano wstaje z bolem brzucha :/ z takim napieciem jak np przy dniach plodnych gdzie masz wrazenie ze masz w brzuchu wielki kamien i brzuch sie na nim zaciska , jak sie wysikam i troche pochodze to na ogol ten skurcz mnie puszcza
 
W zasadzie niezaleznie jak spie, na ogol rano wstaje z bolem brzucha :/ z takim napieciem jak np przy dniach plodnych gdzie masz wrazenie ze masz w brzuchu wielki kamien i brzuch sie na nim zaciska , jak sie wysikam i troche pochodze to na ogol ten skurcz mnie puszcza

Ja też tak czasem mam.. A może to gazy się zatrzymują.. Przy pierwszej ciąży to niewiadomo jaki objaw jest normalny a jaki nie..
 
Ja w pierwszej ciąży pobolewał mnie wyrostek, pamiętam, że byłam wtedy u mamy, leżałam i poczułam jakby mi się coś w brzuchu urwało i pływało sobie. Mówię do mamy taka spanikowana, że wyrostek mi się rozlał, czuje yo a Ona w śmiech, że to dzidzia 🤣🤣🤣
 
Ja też rano mam takie bole brzucha, w sumie jak wstaje w nocy do łazienki to tak samo mam. I ten brzuch taki napięty jest wtedy.
 
Ja tez tak miałam w 17 tc, powiedziałam o tym napięciu brzucha lekarzowi, przepisał magnez Asmag 3 razy dziennie i jak ręka odjął.

Ja biorę magne b6 3x2 + duphaston + luteine ale te nocne napięcie po dłuższym spaniu zostaje. Ale tak się zastanawiam, może to przepełniony pęcherz uciska na macice i stąd ten ból 🤔
 
reklama
Ja biorę magnez z vit b6. na początku jedną dziennie, a od dłuższego czasu dwie dziennie. magnez mam na dolnej granicy jeśli chodzi o wyniki krwi, może lekarz mi zwiększy przy następnej wizycie

przyszła wyprawka, załączam zdjęcia, aczkolwiek kolor jest różowy czego na zdjęciu nie widać zbytnio, wzięłam jeden komplet w rozmiarze 56 i jeden w rozmiarze 62
 

Załączniki

  • IMG_20200418_231408.jpg
    IMG_20200418_231408.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 146
Do góry