reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ledwo żyje. Ciagle chce mi się spac, na nic nie mam siły. Dzis nagle zachciało mi się jeść A nie miałam możliwości (u dentysty byłam) tak mi się słabo zrobiło, że myślałam, że do auta nie dojdę, później jak zjadłam to jeszcze z godzine mi słabo było, też tak macie?
Tak, jak podniosę się za szybko z łóżka to mi słabo. Siedzę w domu i jedyne czym się zajmuje to pilnowaniem czy zdążę do łazienki i glaskaniem psa xD a jestem taaaka zmęczona [emoji19]
 
reklama
Ledwo żyje. Ciagle chce mi się spac, na nic nie mam siły. Dzis nagle zachciało mi się jeść A nie miałam możliwości (u dentysty byłam) tak mi się słabo zrobiło, że myślałam, że do auta nie dojdę, później jak zjadłam to jeszcze z godzine mi słabo było, też tak macie?
Zdecydowanie mam dość częste ataki głodu co zmusza mnie to planowania wielu przekąsek w ciągu dnia. Dobrze mieć przy sobie smoothie owocowe :) Płynna postać ułatwia szybkie spożycie a cukier z owoców pomaga zwalczyć mdłości - przynajmniej u mnie działa ;) Na rynku są opcje pasteryzowane, ja piję Naked Juice.

Mam też niestety okropny katar i zapchane zatoki 🤯 Leżę osłabiona pod pierzyną cały dzień. Niestety wszystkie moje typowe metody walki opierają się na Ibuprofenie którego wole teraz nie brać. Nie wiem co robić żeby sobie pomoc 😪 Macie jakieś sprawdzone sposoby zaakceptowane przez lekarza?
 
Ostatnia edycja:
Zdecydowanie mam dość częste ataki głodu co zmusza mnie to planowania wielu przekąsek w ciągu dnia. Dobrze mieć przy sobie smoothie owocowe :) Płynna postać ułatwia szybkie spożycie a cukier z owoców pomaga zwalczyć mdłości - przynajmniej u mnie działa ;) Na rynku są opcje pasteryzowane, ja piję Naked Juice.

Mam też niestety okropny katar i zapchane zatoki 🤯 Leżę osłabiona pod pierzyną cały dzień. Niestety wszystkie moje typowe metody walki opierają się na Ibuprofenie którego wole teraz nie brać. Nie wiem co robić żeby sobie pomoc 😪 Macie jakieś sprawdzone sposoby zaakceptowane przez lekarza?
Mam dokładnie tak samo! Niby na samą myśl o jedzeniu robi się niedobrze, a czasami człowiek robi się momentalnie głodny.
I też od samego rana męczy mnie katar 😩 przekopałam internet i wszędzie praktycznie to samo: cebula, czosnek, miód, cytryna, sok z cebuli, warzywa i owoce bogate w wit c
 
Ledwo żyje. Ciagle chce mi się spac, na nic nie mam siły. Dzis nagle zachciało mi się jeść A nie miałam możliwości (u dentysty byłam) tak mi się słabo zrobiło, że myślałam, że do auta nie dojdę, później jak zjadłam to jeszcze z godzine mi słabo było, też tak macie?
Taak! Byłam dziś rano dać mocz, zapomniałam o swoim zestawie bez którego nie wychodzę z domu - reklamówka (w razie🤢), woda i ukochany BANAN. Jak sobie pomyślałam o jedzonku pół godziny po wyjściu z domu to też myślałam że nie dojdę, a do laboratorium mam dwa kroki
 
Też miewam takie napady niestety ;)

Na zatoki Sinupret w tabletkach brałam w poprzedniej ciąży, nie wiem czy teraz są te same.
Krople zabronione.
I Ibuprom absolutnie nie. Jedynie Paracetamol.
 
Zdecydowanie mam dość częste ataki głodu co zmusza mnie to planowania wielu przekąsek w ciągu dnia. Dobrze mieć przy sobie smoothie owocowe :) Płynna postać ułatwia szybkie spożycie a cukier z owoców pomaga zwalczyć mdłości - przynajmniej u mnie działa ;) Na rynku są opcje pasteryzowane, ja piję Naked Juice.

Mam też niestety okropny katar i zapchane zatoki 🤯 Leżę osłabiona pod pierzyną cały dzień. Niestety wszystkie moje typowe metody walki opierają się na Ibuprofenie którego wole teraz nie brać. Nie wiem co robić żeby sobie pomoc 😪 Macie jakieś sprawdzone sposoby zaakceptowane przez lekarza?
A próbowałaś płukania irigasinem albo czymś podobnym? Albo inhalacji z solą?
O właśnie, Sinupret. Tylko radziłabym jednak to skonsultować, jak z resztą ze wszystkimi lekami - w moim przypadku zaostrzenia przewlekłego zapalenia zatok pomogło bardzo, udało mi się uniknąć antybiotyku
 
A ja z kolei śpię i jem 😊 jak mi jest niedobrze to pomaga mi jedzenie bo wtedy mnie nie muli jak skończę jeść to mdłości wracają 😂 jak tak dalej będzie to ja nie wiem jak wrócę do pracy. Nie zamieszczę się w mundur 😂
 
Zdecydowanie mam dość częste ataki głodu co zmusza mnie to planowania wielu przekąsek w ciągu dnia. Dobrze mieć przy sobie smoothie owocowe :) Płynna postać ułatwia szybkie spożycie a cukier z owoców pomaga zwalczyć mdłości - przynajmniej u mnie działa ;) Na rynku są opcje pasteryzowane, ja piję Naked Juice.

Mam też niestety okropny katar i zapchane zatoki 🤯 Leżę osłabiona pod pierzyną cały dzień. Niestety wszystkie moje typowe metody walki opierają się na Ibuprofenie którego wole teraz nie brać. Nie wiem co robić żeby sobie pomoc 😪 Macie jakieś sprawdzone sposoby zaakceptowane przez lekarza?
Zrób sobie inhalację albo jest seria dla kobiet w ciąży *spam*, krople, syrop tabletki na gardło. Ja kiedyś stosowałam krople i były ok.
 
reklama
Do góry