reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Krwawienie właśnie przez ten niski progesteron bo w momemcie kiedy on spada , wywołuje krwawienie. Nie brałaś duphastonu wcześniej?
Mój organiz sam sobie nie radził z produkcją.

Teraz tak zerkam na wątek Staraczek i akurat piszą o tym, że często niski PRG świadczy o CP :( Absolutnie nie chcę straszyć ale może warto się temu przyjrzeć.


Teraz to chyba nic nie jest rzadkie :/ Ciągle o czymś się słyszy :/ Trzymajcie się dzielnie! :)
Nie nic wcześniej nie brałam. Poprzednia ciąża idealna. Jeszcze pamiętam jak lekarz mówił komu wyniki zabrałam że mam takie idealne.
 
A teraz kiedy masz wizytę? Za tydzień, tak?
Współczuję tego stresu :(
Nie byłam w ten poniedziałek a na drugi dzień miałam usg. Z OM powinien być 7tc a z usg jest 4-5tc. Do tego pęcherzyk jest pusty. Dlatego zrobiłam Betę i progesteron. Mam powtórzyć jak rośnie to ok jak spada to wiadome. A usg za dwa tygodnie gdzieś 24-25 i tutaj musi się wyjaśnić. Dolegliwości ciążowe jakie miałam to senność i ból piersi. Teraz czuję się jakbym nie była w ciąży. Piersi nie bolą a spać mi się nie chce.
 
Nie byłam w ten poniedziałek a na drugi dzień miałam usg. Z OM powinien być 7tc a z usg jest 4-5tc. Do tego pęcherzyk jest pusty. Dlatego zrobiłam Betę i progesteron. Mam powtórzyć jak rośnie to ok jak spada to wiadome. A usg za dwa tygodnie gdzieś 24-25 i tutaj musi się wyjaśnić. Dolegliwości ciążowe jakie miałam to senność i ból piersi. Teraz czuję się jakbym nie była w ciąży. Piersi nie bolą a spać mi się nie chce.
Za objawy ciążowe głównie progesteron odpowiada, no i później Hcg jak już jest wysoko. Przy tak niskim progesteronie to raczej normalne, że słabiej to wszystko odczuwasz.
Dziwi mnie tylko, że dopiero za 2tyg USG :/ Dobrze, że pęcherzyk w macicy :) Jesteś pewna , że owulacja się nie przesunęła?
 
reklama
Ledwo żyje. Ciagle chce mi się spac, na nic nie mam siły. Dzis nagle zachciało mi się jeść A nie miałam możliwości (u dentysty byłam) tak mi się słabo zrobiło, że myślałam, że do auta nie dojdę, później jak zjadłam to jeszcze z godzine mi słabo było, też tak macie?
 
Do góry