reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
No u mnie moj pies to juz mam czasami go dosc. Wszedzie ze mna nawet do toalety za mna idzie a jak np leze to kladzie sie obok a pysk daje na brzuch.
Ale jak moja szwagierka byla w ciąży to jej pies robil to samo
Ja nie mam zwierzęcia w domu, ale jak jestem u jednej z koleżanek to jej pies na krok mnie nie Odstępuję, a jak usiądę to ona koło mnie i śpi od razu [emoji6]
 
W ogole od dluzszego czasu musze robic sobie drzemke w dzien. Dzis mialam gosci i nie mialam drzemki to teraz jestem ledwo żywa już. Nie wiem jak sie nazywam [emoji23][emoji23]
 
W ogole od dluzszego czasu musze robic sobie drzemke w dzien. Dzis mialam gosci i nie mialam drzemki to teraz jestem ledwo żywa już. Nie wiem jak sie nazywam [emoji23][emoji23]
Ja w tym tygodniu praktycznie codziennie miałam w godzinach południowych kryzys w pracy 😱 normalnie mi się oczy same zamykały, masakra jakaś 😁
 
Nie mogłam się powstrzymać i zamówiłam pizze górską podejrzewam, że z serem typu oscypek. Jak myślice, taki ser po upieczeniu można bezpiecznie zjeść?
W razie czego wzięłam też inną ale na tę górską z żurawiną strasznie mam chęć 😋
 
reklama
@Zoja06 ja bym żarła😁
@w_karolcia mnie też od czasu do czasu coś tam na dole skubnie, a piersi raz bolą cały czas, raz tylko przy dotyku mniej lub bardziej. Objawy to sprawa bardzo, bardzo indywidualna :). Nudnościami też się nie ma co przejmować - moja mama nie wymiotowała w żadnej z ciąż, mdłości miała, ale tylko po południu i to takie że mogła normalnie jeść.
 
Do góry