reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Powiedzcie bierzecie tabletki z q10?? Ja dziś w pracy się źle poczułam. Mam pracę fizyczną jak się okaże że jest w ciąży to od razu muszę na chorobowe. Bo mam zagrożone ciąże. Jeszcze ani razu nie urodziłam niestety miałam kilka porażek. W De nie chcą mi dać duphaston ani luteiny. Nie wiem jak załatwić. Przyjmuje heparyne acard no i Wit aktywne pije zakwas z buraka soki sama robię zobaczymy
 
Powiedzcie bierzecie tabletki z q10?? Ja dziś w pracy się źle poczułam. Mam pracę fizyczną jak się okaże że jest w ciąży to od razu muszę na chorobowe. Bo mam zagrożone ciąże. Jeszcze ani razu nie urodziłam niestety miałam kilka porażek. W De nie chcą mi dać duphaston ani luteiny. Nie wiem jak załatwić. Przyjmuje heparyne acard no i Wit aktywne pije zakwas z buraka soki sama robię zobaczymy
Niestety nie znam niemieckich warunków, ale może udałoby się załatwić duphaston lub luteine, gdybyś znalazła tam jakiegoś polskiego lekarza? Tarczycę masz przebadana? Współczuję strat, też niestety mam jedną za sobą. Trzymam kciuki, żeby teraz się udało. 👍
 
Niestety nie znam niemieckich warunków, ale może udałoby się załatwić duphaston lub luteine, gdybyś znalazła tam jakiegoś polskiego lekarza? Tarczycę masz przebadana? Współczuję strat, też niestety mam jedną za sobą. Trzymam kciuki, żeby teraz się udało. 👍
Tak mam niedoczynność biorę letrox pół 50
 
reklama
Dziewczyny jakiego wczoraj w nocy dostałam bólu głowy.Totalnie płakałam z bólu, chyba to od ciśnienia.Wziełam Apap trochę okładów z lodu i zasnęłam.Rzadko mnie boli głowa,a tu coś takiego.Was też tak czasem zaboli??
 
Do góry