reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny zmienię na.chwile temat... Jeśli jesteście naduczuciowe to zdecydowanie nie polecam iść na "małe kobietki" do kina... Właśnie wróciłam i do teraz przeżywam mimo że książkę czytałam ;p (a tak serio to polecam!!)

A poza tym to wiecie gdzie dostanę jakieś jegginsy? Nigdzie nie ma spodni na gumce a ja już długo w moich zwykłych nie wytrzymam :( już dzisiaj cały dzień chodziłam z osobistym guzikiem i spodnie mi się na recepturce trzymały...
Ja mieszcze się w swoich spodniach jeszcze ale w domu chodzę w dresie. I też częściej ubieram sukienki.
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie. Dzisiaj rano podczas podcierania śluz z domieszką dosłownie kropelka różu. Sama już nie wiem co robić. Teraz czysto żadnych plamien. Nie wiem czy może to być aplikowaniem luteiny może coś tam podraznilam aplikując ja. Dodatkowo mam globulki clotrimazolum. I tak sobie tłumaczę że może to ingerowanie tam 3 razy dziennie i może otarłam coś. Ostatnio jak byłam u lekarza nic nie widział nie pokojacego. Zobaczę czy to się powtórzy i jakby co to lekarz w poniedziałek.
 
Dziewczyny pomóżcie. Dzisiaj rano podczas podcierania śluz z domieszką dosłownie kropelka różu. Sama już nie wiem co robić. Teraz czysto żadnych plamien. Nie wiem czy może to być aplikowaniem luteiny może coś tam podraznilam aplikując ja. Dodatkowo mam globulki clotrimazolum. I tak sobie tłumaczę że może to ingerowanie tam 3 razy dziennie i może otarłam coś. Ostatnio jak byłam u lekarza nic nie widział nie pokojacego. Zobaczę czy to się powtórzy i jakby co to lekarz w poniedziałek.
Clotrimazolum przepisal Ci lekarz? Mozna stosowac w 1 trymestrze?
 
Hej Dziewczyny! Chwile mnie nie było, bo miałam urwanie głowy w pracy, słuchajcie moj mąż dostał summed na chlamydie i ponoć ja tez mam brać , jego Doktor powiedział ze to bezpieczne w ciąży.... braliście? Jakie macie zdanie? Napisałam do swojego gina ale nie odpisuje....
 
Wiem co czujesz, bo ja miałam też taki sen... Tak jak dziewczyny piszą to jest wszystko przez to że mocno przezywamy i martwimy się żeby wszystko było ok.. Musimy być dobrej myśli, będzie wszystko dobrze, zobaczysz :*:*


Mnie właśnie tak P wkurzył że się poryczałam... Rozmawiamy o urlopie itp i on do mnie ze no on wziął od 9.03 to się go pytam dlaczego nie wziął 2.03 skoro mamy wizytę to się zaczął na mnie drzeć ze jak weźmie na początku marca to potem do Świat się tak ubije ze znów bedzie umierał, że on może pójść jak już coś więcej będzie widac, bo przecież zdjęcia i tak przynoszę do domu.. I że ja myślę tylko o sobie a nie o nim.. No brak mi słów... Męczennik od siedmiu boleści, ajj.. I jeszczedo mnie mówi jak go wkurzylam bo mu na emocje wjeżdżam.... A aaaaaa, zabije go jak wróci...

Staram się być dobrej myśli. Ale dziś znowu boli mnie nisko po prawej stronie, taki dziwny ból..

Ech.. faceci. Nie przejmuj się kochana. Oni inaczej to wszystko odbierają. Ale jeśli zależy Ci na tym żeby był na wizycie 02.03 to porozmawiaj jeszcze z nim na spokojnie o tym! Głowa do góry!

Ja jak panikuje to moj K, tylko „ Jezu daj spokój”. I mówię mu raz, ze wole zmienić podejście trochę bo co ma być to będzie w sensie takim, ze jak będzie coś miało się stać niedobrego to nic nie zorbue, ale jie chce później się zadręczać, a on ze mi nie zależy. A w głębi ducha mimo tego mojego gadania to kłębek nerwowo który myśli tylko żeby było dobrze echh
 
Dziewczyny pomóżcie. Dzisiaj rano podczas podcierania śluz z domieszką dosłownie kropelka różu. Sama już nie wiem co robić. Teraz czysto żadnych plamien. Nie wiem czy może to być aplikowaniem luteiny może coś tam podraznilam aplikując ja. Dodatkowo mam globulki clotrimazolum. I tak sobie tłumaczę że może to ingerowanie tam 3 razy dziennie i może otarłam coś. Ostatnio jak byłam u lekarza nic nie widział nie pokojacego. Zobaczę czy to się powtórzy i jakby co to lekarz w poniedziałek.

Nie ma co panikować :) jak nie ma plamien jak u mnie były spore i to ze skrzepami to bym nie panikowała. Może coś się podrażniło :)
 
reklama
Hej Dziewczyny! Chwile mnie nie było, bo miałam urwanie głowy w pracy, słuchajcie moj mąż dostał summed na chlamydie i ponoć ja tez mam brać , jego Doktor powiedział ze to bezpieczne w ciąży.... braliście? Jakie macie zdanie? Napisałam do swojego gina ale nie odpisuje....

Hm.. może poczekaj aż odpisze, albo zadzwoń?
 
Do góry