reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Cześć kiedy najlepiej zrobić test ciążowy?? 6 dzień spóźnia mi się okres. Dzisiaj rano robiłam i mam dwie kreski ale jedna jest poprzeczna słabo widoczna a druga podłużna mocna. Test niemiecki.
Jeżeli widoczna, to ciaza, Gratulacje :) kreska nie musi byc tak intensywna jak kontrolna:) letrox nie zaklamie wyniku
 
reklama
Ok dzięki za info. Może lepiej powtórzę test za dwa dni. Bo teraz jak patrzę to ta jedna kreska zniknęła. Dziwne. Może za wcześnie ???
 
Jajniki bolały od pierwszego dnia w którym miałam mieć miesiączkę, dwa dni przed miałam taki lekko brazowaty śluz to chyba w 27.01. Teraz mnie lekko pobolewają jajniki co jakiś czas. Ale strasznie zmęczona się czuję, ciągle chce mi się spać.
 
A zobacz czy w instrukcji nie ma informacji o tym, że po określonym czasie wynik nie powinien być odczytywany, bo ulega zakłamaniu. Część testów tak ma. Ważne, co widziałaś w tym czasie, kiedy miał być odczyt. Oczywiście warto test powtórzyć. Gratulacje :)
 
reklama
He he to my mamy dokładnie taki sam wiek ciąży. Jeżeli to piersza ciąża może masz takie objawy. Każda z nas ma inne czasami podobne. Ja w pierwszej to miałam gazy i pomagał mi espumisan. No i zależy czy jesteś szczupła czy nie. Ja mam nadwagę po ciąży i na razie to chyba schudła. Nie jem pieczywa i słodyczy.

Ja jestem szczupła. Ostatnio sue ważyłam to moja waga wzrosła i było 52,7
 
Do góry