reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Kocham statystyki...nie ma co na nie zwracać uwagi...

A ja dziś po USG piersi...i się załamałam. Już się trochę uspokoiłam, ale mam skierowanie na biopsję...🥺
Mam jednak nadzieję, że będzie wszystko dobrze...
 
reklama
Ja tez jestem dużo wyżej w tej ciąży niż w poprzednich. Staram się myśleć pozytywnie ale chyba dopiero uspokoje się jak bobas będzie na świecie. Trzymam kciuki za Nasze ciążę ✊🤰
Ja pierwszą ciążę straciłam w 12tyg i też chyba strach mnie nie opuści, dopóki nie przekrocze teraz tej granicy, a jeszcze parę tyg zostało 😕 Choć później i tak pewnie będą nadal obawy ale może już mniejsze
 
A jak inaczej może to odczytać osoba, która takich nasilonych objawów nie ma? Ja ogólnie nie wierzę w takie bzdury, ale zrobiło mi się nieprzyjemnie czytając ten komentarz. Jakbym była bardziej narażona na poronienie. Większość moich koleżanek nie miało nasilonych objawów i urodziła zdrowe dzieci, za to inna wymiotowala po kilka razy dziennie i niestety nie udało jej się doonosic ciąży. W życiu nie wiazalabym tego z objawami. Lepiej nie czytać o tych wszystkich rewelacjach w Internecie albo chociaż nie brać ich tak do siebie, bo można się niepotrzebnie nakręcić.
Pewnie masz rację. Każda kobieta i każda ciąża jest inna i nie ma co się porównywać bo można zwariować. Też znam takie historie, że bez mdłości była zdrowa ciąża i mam nadzieje, że tak będzie. Tego nam wszystkim szczerze życzę. Zdrowej ciąży i zdrowego dziecka ♥️

Niestety odchodzę od zmysłów martwiąc się przed dzisiejszym USG i szperam w necie szukając uspokojenia. Nie zawsze jak widać wychodzi...

Nie martw się brakiem czy nadmiarem objawów, bo to naprawdę o niczym nie świadczy. Każda ciąża jest inna i lepiej cieszyć się, że czujesz się w miare dobrze :).

Dziękuje ☺️ Mój mąż już od kilku dni chce mi odciąć dostęp do internetu 🙄
 
Cześć dziewczyny, ja od kilku dni mniej aktywna bo moje mdłości i wymioty przykuły mnie do łóżka i nie mam na nic siły..
Każdy organizm jest inny, inaczej przechodzi ciąże i nie ma się tu co nakręcać. Najważniejsze by być w kontakcie z lekarzem i nie porównywać się do innych. Żaden objaw czy ich brak nie jest żadnym wyznacznikiem.
Wiem, że wiele z Was się boi, ja też ale trzeba myśleć, że będzie dobrze. Stres nikomu nie służy.
Witam wszystkie nowe mamuśki.
Gratuluję serduszek z wizyt!
 
Ja przed chwilą pierwszy zrwot zaliczyłam
Czytak te papiery ze szpitala i widzę ze wg okresu 6+6 a wg wielkości 5+5 czy jest możliwa azvtak duza różnica?
To wcale nie jest duża różnica - pierwsze usg z racji infekcji miałam 5+1 - z usg wyszło 4+1, sam pęcherzyk 3,7mm bez ciałka żółtego... Na wizycie w 6+4 wiek już się zgadzał, okruszek 3mm, nawet serduszko już biło. Więc jeszcze nic nie jest przesądzone - dopóki lekarze mówią żeby przyjść na kontrolę, bo może jeszcze być dobrze, to nie trać nadziei, chociaż jest ciężko.
 
reklama
IMG_20200206_184524.jpg
IMG_20200206_184502.jpg
dziewczyny to i ja się chwale :) wg apki 10+2, jedna fasolka mniejsza bo nachyliła główkę :) kolejna wizyta dopiero za 3 tyg z usg genetycznym :)
 
Do góry