reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny jak bierzecie Luteinę przy dawkowaniu 2x1 i duphastonie 3x1? Razem z ranną i wieczorna dawka Duphastonu czy odrębnie co 12h?
Duphaston biorę 3x1 co 8h i zastanawiam się jak najlepiej to połączyć?
 
Dziewczyny każda kobieta inaczej przechodzi ciąże. Ba ta sama kobieta może różnie przechodzić kolejne ciąże i wszystko w każdej z tych ciąż może byc Ok. Mam koleżankę z bliźniakami jednojajowymi czuła się fantastycznie. Inna z chłopcem czuła się świetnie kolejna z chłopcem fatalnie. Ile ciąż tyle historii :)
Ja w pierwszych dwóch ciążach byłam jak młody bóg. Jedna poroniłam druga donosiłam. Kolejne trzy to jedna gorsza od drugiej. Jedna poroniona druga zdrowa i teraz trzecia która tez mam zamiar szczęśliwie donosić :)
Ogólnie cieszmy się z każdego dnia bez lub z mniejszymi przykrymi objawami :)
 
Hahah to jest dziewczyny męska wyprawka :D
My zmienialiśmy auto rok temu i kupił takie żeby zmieściły się 3 foteliki ;)
 
Ja pierwszą ciążę straciłam w 12tyg i też chyba strach mnie nie opuści, dopóki nie przekrocze teraz tej granicy, a jeszcze parę tyg zostało 😕 Choć później i tak pewnie będą nadal obawy ale może już mniejsze
Ja w 6 i 8. Jutro zaczynam 11tydzien więc przekroczyłam te źle wspominane tygodnie. Przed każdą wizyta mam stracha. Brzucha jeszcze nie mam i nie czuje bycia w ciąży jeszcze.
 
reklama
Ja w 6 i 8. Jutro zaczynam 11tydzien więc przekroczyłam te źle wspominane tygodnie. Przed każdą wizyta mam stracha. Brzucha jeszcze nie mam i nie czuje bycia w ciąży jeszcze.
Te które są po przejściach chyba już tak mają, że gdzieś tam z tyłu głowy większa obawa. Ale trzeba myśleć pozytywnie bo zamartwianie się nam nie pomoże
 
Do góry