reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny zmienię na.chwile temat... Jeśli jesteście naduczuciowe to zdecydowanie nie polecam iść na "małe kobietki" do kina... Właśnie wróciłam i do teraz przeżywam mimo że książkę czytałam ;p (a tak serio to polecam!!)

A poza tym to wiecie gdzie dostanę jakieś jegginsy? Nigdzie nie ma spodni na gumce a ja już długo w moich zwykłych nie wytrzymam :( już dzisiaj cały dzień chodziłam z osobistym guzikiem i spodnie mi się na recepturce trzymały...
 
reklama
Dziewczyny zmienię na.chwile temat... Jeśli jesteście naduczuciowe to zdecydowanie nie polecam iść na "małe kobietki" do kina... Właśnie wróciłam i do teraz przeżywam mimo że książkę czytałam ;p (a tak serio to polecam!!)

A poza tym to wiecie gdzie dostanę jakieś jegginsy? Nigdzie nie ma spodni na gumce a ja już długo w moich zwykłych nie wytrzymam :( już dzisiaj cały dzień chodziłam z osobistym guzikiem i spodnie mi się na recepturce trzymały...
Ja już zamówiłam ciążowe na allegro, niby pasują od 1 trymestru, zobaczymy może jutro przyjdą 😁
 
Zgadzam sie. Moja pierwsza ciąża cud miód oprocz bralu okresu nic mi nie bylo, druga ciaza poczatek byl piekny a of 14 tyg do konca mdlosci straszne, teraz trzecia i od poczatku mam mdlosci. Nie ma co porownywac ciąż
Dziewczyny każda kobieta inaczej przechodzi ciąże. Ba ta sama kobieta może różnie przechodzić kolejne ciąże i wszystko w każdej z tych ciąż może byc Ok. Mam koleżankę z bliźniakami jednojajowymi czuła się fantastycznie. Inna z chłopcem czuła się świetnie kolejna z chłopcem fatalnie. Ile ciąż tyle historii :)
Ja w pierwszych dwóch ciążach byłam jak młody bóg. Jedna poroniłam druga donosiłam. Kolejne trzy to jedna gorsza od drugiej. Jedna poroniona druga zdrowa i teraz trzecia która tez mam zamiar szczęśliwie donosić :)
Ogólnie cieszmy się z każdego dnia bez lub z mniejszymi przykrymi objawami :)
 
Dziewczyny tu strach cokolwiek napisać żeby kogoś nie urazić...zapata ja nie widzę nic złego w komentarzu, że mdłości idą w parze z mniejszym ryzykiem poronienia[emoji849]przecież to nie znaczy że 100% kobiet z mdłościami donosi ciążę i są teraz bezpieczne, a te bez objawów mają marne szanse...bo tak NIE JEST. Z resztą to mniejsze ryzyko może być np jednoprocentowe...nie ma się czym przejmować. A to jest forum i nie ma tu komentarzy nie na miejscu, nikt nikogo nie obraża, nie życzy nikomu źle.
 
A poza tym to wiecie gdzie dostanę jakieś jegginsy? Nigdzie nie ma spodni na gumce a ja już długo w moich zwykłych nie wytrzymam :( już dzisiaj cały dzień chodziłam z osobistym guzikiem i spodnie mi się na recepturce trzymały...
Fajne leginsy i spodnie są w sklepie Lidl online. Zerknij sobie. Mi wczoraj paczka przyszła. Dżinsy też super.
 
Te które są po przejściach chyba już tak mają, że gdzieś tam z tyłu głowy większa obawa. Ale trzeba myśleć pozytywnie bo zamartwianie się nam nie pomoże
Oj tak. I powiem Wam szczerze, pierwsza ciąża w 2006 roku, nie wiedziałam jeszcze o forach ciążowych (dopiero jak się mała urodziła) i było... łatwiej, bo człowiek żył w niewiedzy 😅

Idę do pracy, milego dnia
 
reklama
Macie już brzuchu na tak wczesnym etapie ciąży? Mi wypada dziś 6t4d. Teraz rano wszystko normalnie, ale później w ciągu dnia tragedia chodzę często z rozpiętymi spodniami.
Poszlibyście szybciej na wizytę niż 18?
He he to my mamy dokładnie taki sam wiek ciąży. Jeżeli to piersza ciąża może masz takie objawy. Każda z nas ma inne czasami podobne. Ja w pierwszej to miałam gazy i pomagał mi espumisan. No i zależy czy jesteś szczupła czy nie. Ja mam nadwagę po ciąży i na razie to chyba schudła. Nie jem pieczywa i słodyczy.
 
Do góry