reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Zdążyłam się pochwalić i po 2 dniach znowu wylądowałam nad muszlą ale to raczej od bólu głowy.
I noestety mam dokładnie tak samo, muszę jeść co max.2godz. Szok! Do tej pory śniadanie ok.12 później obiad ok.16 i coś lekkiego na kolacje a teraz... O 5 barszcz czerwony jadłam .
Ale ogólnie staram się oszukiwać jabłkiem i flipsami ;)


Też mnie to czeka :/ Teraz nie włączyła żelaza bo i tak wszystko oddaję .. U mnie w ogóle nie chce się wchłaniać i kończy się kroplówkami ..


Też mam chęć ale tylko na wodne ;)


Mi jak dokuczały to 24 na dobę, najczęściej w nocy ok.1 :/ Teraz zostały całodobowe mdłości i popołudniowy zwrot ;)

Ja też muszę jeść co 2h, jak przegapię to później ciężko wyjść z tych mdłości znowu[emoji51] u mnie to takie jedzenie na siłę bo na nic nie mam ochoty[emoji849] a chciałabym zjeść coś ze smakiem
 
reklama
Mnie codziennie głowa ćmi... A szczególnie po drzemce w ciągu dnia :/ czy Wy też jesteście takie wykończone w ciągu dnia?
 
Właśnie piję wodę z ogórków kiszonych... Ogórki niestety się skończyły. Ta woda to jak cud natury mi smakuje. Ktoś jeszcze tak się ratuje?
 
Glowa mnie boli zaraz jak sie obudze. Musze z dobra godzinę jeszcze polezec. Tak jestem wykonczona. Zrobie nie raz cos i musze zaraz odpoczac
Mnie codziennie głowa ćmi... A szczególnie po drzemce w ciągu dnia :/ czy Wy też jesteście takie wykończone w ciągu dnia?
 
Dziewczyny beta spadła, żegnam się z wami. Nie będę opisywać co będzie się że mną działo, bo nie wszyscy to tu akceptują. Jeśli ktoś chce mnie wesprzeć czy dowiedzieć się co dalej piszcie priv.

Życzę wam i waszym dzieciaczkom zdrówka i aby każda z Was przytuliła je we wrześniu!

Powodzenia kochane!

P. S usuńcie mnie z forum zamkniętego.
Quchasiu, tak bardzo mi przykro...tak ciężko mi w to uwierzyć, nie mogę znaleźć słów..😢😢😢
Dobry Duchu tego forum, mam wielką nadzieję, że znajdziesz siłę i drogę do ukojenia... Pamiętam w modlitwie i przesyłam ciepłe myśli...
 
reklama
Ja też muszę jeść co 2h, jak przegapię to później ciężko wyjść z tych mdłości znowu[emoji51] u mnie to takie jedzenie na siłę bo na nic nie mam ochoty[emoji849] a chciałabym zjeść coś ze smakiem
Ze smakiem tylko jabłka :D i ta nieszczęsna drożdżówa ostatnio :/ Szybko te 5kg, co straciłam do mnie wróci :/ już 1kg się zameldował..

Mnie codziennie głowa ćmi... A szczególnie po drzemce w ciągu dnia :/ czy Wy też jesteście takie wykończone w ciągu dnia?
Ja zasypiam na stojąco i to nie jest przenośnia haha Tyle, że to dziwne bo zmęczenia raczej nie czuję tylko taką niesamowicie silną potrzebę zamknięcia oczu :/

Myszy to podobno znak na ciążę, miałam jedną w mieszkaniu akurat jak byłam w pierwszej ciąży 😁
A wiesz, że u mnie też była! I w drugiej ciąży też kojarzę jakiś epizod. Oby jednak teraz sobie darowały haha

P.S. tak, wstałam po 4godz snu.. To się chyba nie zmieni. Czas na śniadanie :eek:
 
Do góry