reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
reklama
Ehhh jakoś mi strasznie smutno... nie wyobrażam sobie nawet co może czuć quchasia albo inne dziewczyny, które z podobnych powodów odeszły z naszej grupy. To musi być nie do ogarnięcia, cieszysz się, nasłuchujesz swój organizm, zaczynasz myśleć o maleństwie, o przyszłości, a tu nagle wizja się rujnuje... w sekundzie wszystko sypie się na tysiące kawałeczków... pęka mi serca na samą myśl. [emoji20] co prawda życie i moja choroba nauczyły mnie, że nie można nic planować, ale to tak ciężko się nie cieszyć jak w grę wchodzi część Ciebie i marzenie o rodzinie... ten strach, który jest w nas i nam towarzyszy jest tak absolutnie zrozumiały... Kobiety to są jednak wojowniczki. Ile my musimy znieść. Bądźmy jak najsilniejsze, życzę tego przede wszystkim @quchasia oraz innym dziewczynom, które straciły kochane kropeczki, ale także nam w trudnych momentach - z całego serduszka. [emoji173]️
 
Do góry