reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Ja już nie śpię... usnełam o 1 i nie mogę spać 🤦‍♀️ zaczyna docieram do mnie, że będę mieć bliźnięta i troche mnie to przeraża. Jak ja sobie dam rade czy wszystko będzie ok. Raczej nie będzie mi miał kto pomóc a tu jeszcze starszy syn. Jeszcze nie dawno żyłam z myślą, że będę mieć jedno dziecko a tu taka niespodzianka.
A ile ma lat straszy synek?
 
Ja tak miałam w pierwszej ciąży :D Takie realne sny są normalne w ciąży :)
W drugiej natomiast aż bałam się zasypiać takie horrory tworzyłam, też realistyczne i do dzisiaj nie mam pojęcia jak moja głowa mogła coś takiego wymyślać :oo:
Teraz za to przerabim w ciągu tych 4godz snu Netflixa i inne HBO hahaha Dzisiaj uciekałam z Zamku :ninja2:
Nie tyle o same sny mi chodzi, bo takie aż dziwnie realne, o tematyce przeróżnej, mam od paru dni, ale słyszałam że to normalne.
Zastanawialam się tylko nad tym bólem😳

@Agnieva spokojnie, na pewno nie panikowac! Możesz wspomniec lekarzowi na następnej wizycie, no i w razie jakichkolwiek niespecyficznych objawów albo takich grypopodobnych idź do lekarza, bo faktycznie, kobiety w ciąży są bardziej narażone na zakażenie listeriozą.
Ale to musiałabyś mieć ogromnego pecha, także spokojnie, jest tyle rzeczy które nam "zagrażają" a nie dzieje się nawet 1/100 z nich, także nie martw się, nic Ci nie będzie😊
 
Jadłam swojskie. :/
@Agnieva Z tymi oscypkami to chodzi o to, żeby nie jeść produktów z niepasteryzowanego mleka... Także to zależy od producenta czy jadłaś takie swojskie faktycznie czy np sklepowe, które podobno bywają pasteryzowane. No i jeśli np były podgrzane do 70C to wszystko się w nich wybiło nawet jeśli swojskie (u nas w galeriach czasem sprzedają smażone z żurawiną). Szansa, że coś jest nie tak jest ogólnie niska, ale jeśli masz się niepokoić to dopytaj lekarza.
 
Nie tyle o same sny mi chodzi, bo takie aż dziwnie realne, o tematyce przeróżnej, mam od paru dni, ale słyszałam że to normalne.
Zastanawialam się tylko nad tym bólem😳

@Agnieva spokojnie, na pewno nie panikowac! Możesz wspomniec lekarzowi na następnej wizycie, no i w razie jakichkolwiek niespecyficznych objawów albo takich grypopodobnych idź do lekarza, bo faktycznie, kobiety w ciąży są bardziej narażone na zakażenie listeriozą.
Ale to musiałabyś mieć ogromnego pecha, także spokojnie, jest tyle rzeczy które nam "zagrażają" a nie dzieje się nawet 1/100 z nich, także nie martw się, nic Ci nie będzie😊
To na pewno ból? Specem od orgazmów żadnym nie jestem ale towarzyszą im mikroskurcze i wybudza Cię pewnie takie dziwne uczucie :) Ale bólem bym tego nie nazwała ;)

Dziewczyny kupiłam cukierki z verbeny z imbirem. Zjadłam bułkę później dwa cukierki i mdłości nie mam...
Dodaję do listy zakupów :D Zaraz obok oscypka i Drwala hahahaha
 
To na pewno ból? Specem od orgazmów żadnym nie jestem ale towarzyszą im mikroskurcze i wybudza Cię pewnie takie dziwne uczucie :) Ale bólem bym tego nie nazwała ;)


Dodaję do liaty zakupów :D Zaraz obok oscypka i Drwala hahahaha
To na pewno był ból, trochę podobny do tych miesiączkowych. Dość szybko minął, ale był.
 
reklama
Dziewczyny kupiłam cukierki z verbeny z imbirem. Zjadłam bułkę później dwa cukierki i mdłości nie mam...

O jaaa ale super! Ja niestety nie mogę przełknąć niczego co ma imbir :( na sama myśl o imbirze i bez ciazy i mdłości od razu słabo mi się robi.

@Dwa+Trzy łącze się z Tobą w bólu chociaż ja nie wymiotuje :( nie wiem sama już co robić chyba po prostu będę leżała plackiem...

Dziewczyny a jak z Wasza cera? Ja mam cała twarz w czerwonych płatkach krostkach i zaczyna mnie wysypywać na dekolcie. Jednym słowem bez tapety ani rusz bo ludzie się mnie przestrasza :(
 
Do góry