reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny beta spadła, żegnam się z wami. Nie będę opisywać co będzie się że mną działo, bo nie wszyscy to tu akceptują. Jeśli ktoś chce mnie wesprzeć czy dowiedzieć się co dalej piszcie priv.

Życzę wam i waszym dzieciaczkom zdrówka i aby każda z Was przytuliła je we wrześniu!

Powodzenia kochane!

P. S usuńcie mnie z forum zamkniętego.
Przykro mi bardzo, trzymaj się kochana 😘
Forum jest dla wszystkich i po to żeby pisać więc pisz.
 
reklama
@quchasia bardzo Ci współczuję 😞
Przechodziłam to w poprzedniej ciąży i wiem jak to trudne. Życzę Ci dużo siły ❤️
Długo się z tym nie mogłam do końca pogodzić i mi akurat w końcu pomogły dwie książki. Wiem, że każda kobieta przechodzi to po swojemu, więc nie chcę nic narzucać, ale jeśli będziesz czuł, że chcesz to daj znać na priv i podam Ci tytuły. Trzymaj się ciepło, ściskam Cię bardzo mocno
 
Dziewczyny beta spadła, żegnam się z wami. Nie będę opisywać co będzie się że mną działo, bo nie wszyscy to tu akceptują. Jeśli ktoś chce mnie wesprzeć czy dowiedzieć się co dalej piszcie priv.

Życzę wam i waszym dzieciaczkom zdrówka i aby każda z Was przytuliła je we wrześniu!

Powodzenia kochane!

P. S usuńcie mnie z forum zamkniętego.
Wierzylam w to, ze jednak z namu zostaniesz :( Przykro mi i tule mocno :* ale daj nam znac jak bedziesz na silach co tam u Ciebie, mysle, ze wszystkie jednak chca wiedziec, bylas z nami tyle czasu
 
Dziewczyny beta spadła, żegnam się z wami. Nie będę opisywać co będzie się że mną działo, bo nie wszyscy to tu akceptują. Jeśli ktoś chce mnie wesprzeć czy dowiedzieć się co dalej piszcie priv.

Życzę wam i waszym dzieciaczkom zdrówka i aby każda z Was przytuliła je we wrześniu!

Powodzenia kochane!

P. S usuńcie mnie z forum zamkniętego.
Kochana trzymaj się, bardzo współczuję 😢
Nie przejmuj się postami pojedynczych osób, nie wypowiadają się w imieniu nas wszystkich. Jeśli będziesz czuła potrzebę i chęć to napisz proszę co się dzieje. Te znajomości na forum są po to by od początku do końca się wspierać bez względu na to jak się kończy. Bardzo chciałabym wiedzieć co dalej u Ciebie i wspierać w razie potrzeby.
 
Swoją drogą mówcie co chcecie, ale własnie tego się obawiałam - że przez takie głosy o tematach które mogą, a które nie mogą być poruszane, dziewczyny które naprawdę będą potrzebowały wsparcia będą uciekać.

Dokładnie. Od początku o tym mówiłam - to miejsce, to forum - jest po to aby się dzielić radością ale i smutkiem. Wspierać, chociaż cześć z Was uważa że słowa nic nie dadzą. Czyżby??????
 
Ja dziś jestem taka nerwowa. Nie mogę się dziś cieszyć za duży strach mi towarzyszy [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] załamka. Choć myśle, ze będzie dobrze na usg to z tylu głowy się boje....
 
reklama
Dziewczyny beta spadła, żegnam się z wami. Nie będę opisywać co będzie się że mną działo, bo nie wszyscy to tu akceptują. Jeśli ktoś chce mnie wesprzeć czy dowiedzieć się co dalej piszcie priv.

Życzę wam i waszym dzieciaczkom zdrówka i aby każda z Was przytuliła je we wrześniu!

Powodzenia kochane!

P. S usuńcie mnie z forum zamkniętego.
😢 😢 😢 Serce pęka :( Tak bardzo mi przykro ;(
Pisz Kochana jak tylko będziesz chciała :(
Jesteś Wrześniówką, Twoja historia to też Nasza historia..
Przytulam i życzę wytrwałości :*
 
Do góry