reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dzień dobry 😉ja przez ostatnie kilka dni mam nawał pracy, także jak znalazłam czas na czytanie to póki doszłam do końca to już musiałam iść do kolejnego pacjenta🤣 także wybaczcie ze nie odpisze każdej, ale gratuluję wszystkim mamuskom bliźniaków!! 😘😘 Ja dziś od rana sprzątam, z przerwami żeby się nie umęczyć za bardzo, ale zostałam sama w domu bo mąż ma mecz, syn tez na turnieju to w spokoju mogę sobie sprzątać 😉 już się nie mogę doczekać poniedziałku i wizyty😊 oczywiście nie omieszkałam żeby zrobić bhcg tak troche żeby się uspokoić.. 🙂

Dziewczyny a jak to jest jak się ma umowę o pracę na czas określony i umowa kończy się około 3 miesiące przed porodem?? Jak to później wygląda z macierzyńskim itp..?
Ja tak miałam w pierwszej ciąży, na szczęście mam fajnego dyrektora, pogadałam i przedłużył mi umowę już na szans nieokreślony. Warto porozmawiać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Głowa dziś mnie boli... ☹️☹️☹️ moja gin na NFZ mówiła żebym przyszła w pon na kontrole. A ten prywatnie na 18 lutego

Mi zawsze na ból głowy pomaga zimny ręczniczek na czoło drzemka i cisza🙂 może uda Ci się chwilkę odpocząć...i pójdziesz w pon do niej? Może się troszke uspokoisz?
 
Do wszystkich, które poczuły się obrażone moja wypowiedzią - takie jest moje zdanie i nie miało ono na celu nikogo obrażac. To jest po prostu moje zdanie.
Jedna pisała, równie "obraźliwie" o tym, że nie robienie badań genetycznych jest brakiem dbałości o dziecko itd i niech tak będzie, no ma dziewczyna prawo do swojego zdania. Nie poczułam się obrażoną mimo, że się nie zgadzam.
Ale akceptuje, że się poczułyscie co niektóre obrażone. Do nikogo nie odnoszę tego personalnie, czy to się tyczy wizyty za 400 zł czy 500 zl nie obchodzi mnie kto za to tyle płaci, skomentowałam sam fakt.
Życzę wam nudnych ciąż, bez komplikacji.
Czasami warto czytać ze zrozumieniem zanim się skomentuje coś co "jedna pisała".
P.S. Tą jedną jestem ja i nic nie wnerwia mnie bardziej jak nadinterpretacja i wkładanie tego "co przeczytałam" w to co autor faktycznie napisał.


@quchasia ?
 
Mi zawsze na ból głowy pomaga zimny ręczniczek na czoło drzemka i cisza[emoji846] może uda Ci się chwilkę odpocząć...i pójdziesz w pon do niej? Może się troszke uspokoisz?

Teraz leżę i odpoczywam. Pojde pewnie w poniedziałek, jak zwykle będę zestresowana :(( a Ty jak tam się czujesz? Wszystko dobrze?
 
reklama
Do góry