reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Za mną właśnie placki ziemniaczane chodzą ;) I jabłka :)
Najgorsze jest to, że jak skończyły się największe wymioty to apetyt wraca a wraz z nim chęć na drożdżówki. Tak to na pewno dobiję do 30kg :/


A ja funkcjonuję po 15 haha

Ooo dobrze, ze najgorsze masz za sobą! Ja od 3 dni tez czuje się lepiej tfu tfu. Ja mam teraz największe mdłości w okolicach obiadowych ale przyjmuje to przynajmniej cały dzień nie leżę jak kłoda ;)
Noo Haha ja np teraz jak nie zjem co jakieś 1,5h max do 2h to mdłości wracają l, wiec tez się obawiam co się zadzieje z ta waga :D

Dziewczyny beta spadła, żegnam się z wami. Nie będę opisywać co będzie się że mną działo, bo nie wszyscy to tu akceptują. Jeśli ktoś chce mnie wesprzeć czy dowiedzieć się co dalej piszcie priv.

Życzę wam i waszym dzieciaczkom zdrówka i aby każda z Was przytuliła je we wrześniu!

Powodzenia kochane!

P. S usuńcie mnie z forum zamkniętego.

Kochana tak bardzo mi przykro. Dziewczyny już wszystko napisały. Jesteśmy z Tobą całymi sercami, byłyśmy w chwilach radosci i teraz tak samo. Trzymam za Was kciuki!
 
reklama
Odkryłam powód mojego złego samopoczucia - to przez żelazo które muszę brać. Wczoraj zapomniałam i przez cały dzień czułam się dobrze a dzisiaj znowu zawroty głowy :(
 
A ja od paru dni miałam ochotę na ziemniaki i wodę ze śledzia (tak to się chyba nazywa).Wchodzę dziś do kuchni a mój kroi śledzia[emoji7]Mniam,cudny obiad.Najchętniej jutro też bym zjadła....ach te nasze zachcianki..[emoji4][emoji4]
 
A mnie naszla ochota na lody teraz wieczorem.. ale nie mam a do sklepu nie chce juz sie jechac. Mam rozne slodycze i przekasaki ale to nie lody. A nie jadlam od lata :)
 
A mnie naszla ochota na lody teraz wieczorem.. ale nie mam a do sklepu nie chce juz sie jechac. Mam rozne slodycze i przekasaki ale to nie lody. A nie jadlam od lata :)
Ja przedwczoraj też miałam mega ochotę. Na Magnuma orzechowego. Na szczęście był w pobliskiej Żabce 😁

@quchasia przykro mi...🥺 Trzymaj się! ❤️
 
reklama
Do góry