reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Teraz leżę i odpoczywam. Pojde pewnie w poniedziałek, jak zwykle będę zestresowana :(( a Ty jak tam się czujesz? Wszystko dobrze?

Ja najlepiej czuję się do 15 i jak mało chodzę No ale musiałam dziś trochę poogarniać plus jakieś zakupy jedzeniowe i teraz odpoczywam bo brzuszek boli...

Mmm placki 🥰🥰🥰 uwielbiam narobiliście mi smaka chyba usmaże 🙈
 
Mmm...placki mogłabym non stop jeść :) Ostatnio słyszałam o przepisie na zapiekankę - trzesz ziemniaki jak na placki do tego mieso mielone i cebula - zapiekasz w naczyniu w piekarniku. Muszę spróbować!
 
Haha, mi wyjątkowo smakowały 🤪🤪 ale nie mam jakichś typowych zachcianek , a Ty?
W pon pojde do gin na kontrole i zaś stres 🤦🏼‍♀️
Za mną właśnie placki ziemniaczane chodzą ;) I jabłka :)
Najgorsze jest to, że jak skończyły się największe wymioty to apetyt wraca a wraz z nim chęć na drożdżówki. Tak to na pewno dobiję do 30kg :/

Ja najlepiej czuję się do 15 i jak mało chodzę No ale musiałam dziś trochę poogarniać plus jakieś zakupy jedzeniowe i teraz odpoczywam bo brzuszek boli...

Mmm placki 🥰🥰🥰 uwielbiam narobiliście mi smaka chyba usmaże 🙈
A ja funkcjonuję po 15 haha
 
Dziewczyny beta spadła, żegnam się z wami. Nie będę opisywać co będzie się że mną działo, bo nie wszyscy to tu akceptują. Jeśli ktoś chce mnie wesprzeć czy dowiedzieć się co dalej piszcie priv.

Życzę wam i waszym dzieciaczkom zdrówka i aby każda z Was przytuliła je we wrześniu!

Powodzenia kochane!

P. S usuńcie mnie z forum zamkniętego.
 
Głowa dziś mnie boli... ☹️☹️☹️ moja gin na NFZ mówiła żebym przyszła w pon na kontrole. A ten prywatnie na 18 lutego
Ja sie codziennie budze z bolem glowy, ale po okolo godzinie lezenia
Dziewczyny beta spadła, żegnam się z wami. Nie będę opisywać co będzie się że mną działo, bo nie wszyscy to tu akceptują. Jeśli ktoś chce mnie wesprzeć czy dowiedzieć się co dalej piszcie priv.

Życzę wam i waszym dzieciaczkom zdrówka i aby każda z Was przytuliła je we wrześniu!

Powodzenia kochane!

P. S usuńcie mnie z forum zamkniętego.


Przykro mi kochana bardzo :( trzymaj sie
 
Cholera jasna...tak mi baaardzo przykro. Jeśli chcesz się wygadać to po to jest te forum. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Dziewczyny beta spadła, żegnam się z wami. Nie będę opisywać co będzie się że mną działo, bo nie wszyscy to tu akceptują. Jeśli ktoś chce mnie wesprzeć czy dowiedzieć się co dalej piszcie priv.

Życzę wam i waszym dzieciaczkom zdrówka i aby każda z Was przytuliła je we wrześniu!

Powodzenia kochane!

P. S usuńcie mnie z forum zamkniętego.
 
reklama
Quchasia 😞😞😞😞 to wszystko jest tak niesprawiedliwe...nigdy nie zrozumiem dlaczego tak się dzieje. Tyle cierpienia. Jest mi ogromnie przykro 😞😞😞😞
 
Do góry