reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Dziewczyny jestem po kontroli... mam mieszane uczucia. Nadal ciąża o niepewnej lokalizacji. Jest pęcherzyk 4mm gin mówi ze za mały jak na date ost miesiączki....jest ciałko żółte... i tyle. Powiedział żebym przyszła za 2 tyg a jak mocno zaboli i będzie krew to szpital natychmiast bo oznacza krwotok wewnętrzny i bezp. Zagrożenie mojego życia.
Kurcze, trzymam mocno kciuki żeby było dobrze! Tylko trochę nie rozumiem tej niepewnej lokalizacji skoro widać pęcherzyk
 
reklama
Dziewczyny jestem po kontroli... mam mieszane uczucia. Nadal ciąża o niepewnej lokalizacji. Jest pęcherzyk 4mm gin mówi ze za mały jak na date ost miesiączki....jest ciałko żółte... i tyle. Powiedział żebym przyszła za 2 tyg a jak mocno zaboli i będzie krew to szpital natychmiast bo oznacza krwotok wewnętrzny i bezp. Zagrożenie mojego życia.

Nie martw się na zapas, mój też jak przyszłam na pierwsze USG to miał nietęgą minę i niewiele chciał mi powiedzieć - dopiero na kolejnej, po 1,5 tygodnia, się przyznał, że ciąża młodsza (i to dobrze ponad tydzień w stosunku do terminu OM), ale wtedy nie miał pewności jak to się rozwinie. Może u Ciebie też po prostu ciąża jest młodsza [emoji4]


Wiesz co najlepiej jal zadzwonisz i się zapytasz bo mi prowadził pierwszą ciąże 6 lat temu i dopiero jestem umówiona na pierwsza wizytę a ceny na pewno się zmieniły. Tani nie był, ale ma naprawdę świetne opinie ma nawet strone na fb Meavita :)

Dzięki! Planuję podpytać też swojego czy ma kogoś do polecenia, chociaż nie wiem czy będzie zadowolony, że chce iść do kogoś innego [emoji23]
 
Dziewczyny jestem po kontroli... mam mieszane uczucia. Nadal ciąża o niepewnej lokalizacji. Jest pęcherzyk 4mm gin mówi ze za mały jak na date ost miesiączki....jest ciałko żółte... i tyle. Powiedział żebym przyszła za 2 tyg a jak mocno zaboli i będzie krew to szpital natychmiast bo oznacza krwotok wewnętrzny i bezp. Zagrożenie mojego życia.
Nie martw się na zapas! Trzeba wierzyć że będzie dobrze i że ciąża jest młodsza, tak jak dziewczyny mówią. Trzymam kciuki!
 
Niestety mam podobnie też jestem cały czas zmęczona i źle się czuje s musze vhodzić do pracy, bo mój lekarz powiedział, że na tak wczesnym etapie ciąży nie da mi zwolnienia. Pracuje w dużej firmie ponad 8 godzin przy komputerze i w ciągłym stresie, ale lekarz powiedział, że na razie zwolnienia mi nie da, bo nie ma do tego podstaw. Jak wracam do domu to jestem tak zmęczona, że nie mam siły nawet obiadu ugotować, a w weekend głównie leże, bo źle się czuje i nie mam na nic siły. Też się cały czas martwie, czy wszystko jest w porządku i czy nie zaszkodze dziecku, ale nikt tego nie rozumie oprócz mojego męża i wogóle mam wrażenie, że ludziom się wydaje, że kobieta w ciąży jak mówi, że źle się czuje to udaje i zwala na ciąże żeby nic nie robić.

Współczuję, chyba bym umarła jakbym musiała teraz chodzić do pracy.
 
Dziewczyny jestem po kontroli... mam mieszane uczucia. Nadal ciąża o niepewnej lokalizacji. Jest pęcherzyk 4mm gin mówi ze za mały jak na date ost miesiączki....jest ciałko żółte... i tyle. Powiedział żebym przyszła za 2 tyg a jak mocno zaboli i będzie krew to szpital natychmiast bo oznacza krwotok wewnętrzny i bezp. Zagrożenie mojego życia.
Rozumiem Cię doskonale 😔 moja druga wizyta wyglądała bardzo podobnie. Trzymam kciuki ✊
 
Hej dziewczyny. Od niedzieli umieram - dosłownie. nic nie mogę jeść, mdli mnie cholernie... każdy zapach odrzuca i zdarzają się wymioty. -2kg. 7tc. dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam takie objawy, bo wśród znajomych wszystkie przechodziły to super :D

Dziś miałam usg. Zarodek maluśki bo tylko 4mm, ale karta ciąży już założona :)
 
Hej dziewczyny. Od niedzieli umieram - dosłownie. nic nie mogę jeść, mdli mnie cholernie... każdy zapach odrzuca i zdarzają się wymioty. -2kg. 7tc. dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam takie objawy, bo wśród znajomych wszystkie przechodziły to super :D

Dziś miałam usg. Zarodek maluśki bo tylko 4mm, ale karta ciąży już założona :)

Taaaa jasne wszystkie przechodziły super[emoji849] to rozumiem pracowały do dnia porodu?;) zapytaj ich mężów/partnerów to Ci prędzej prawdę powiedzą;)
 
reklama
Ja się trochę stresuje przez tę infekcję pochwy. Niby lekarz mówił, że to często się zdarza w ciąży. Ale jednak miałam nadzieję, że mnie ta "przyjemność" ominie. Biorę tabletki dopochwowe. Beznadziejne uczucie...🙄
 
Do góry