reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja spać mogę jednak budzę się przed pracą z mega mdłościami :(
Ja mam mdłości 24 na dobę :/ Wymioty od 4 do 24 razy, zależy od dnia. Wczoraj pierwszy raz od prawie 3 tygodni siedziałam. Serio. Do tej pory nie mogłam podnieść głowy bez wymiotów :/ Strasznie mną poniewierają te dolegliwości.
 
reklama
Ja mam mdłości 24 na dobę :/ Wymioty od 4 do 24 razy, zależy od dnia. Wczoraj pierwszy raz od prawie 3 tygodni siedziałam. Serio. Do tej pory nie mogłam podnieść głowy bez wymiotów :/ Strasznie mną poniewierają te dolegliwości.
O kurcze:( nie zazdroszczę. Pij dużo i dbaj o siebie.
Ja miałam mdłości 6,7 tydzień w połowie 8 minęły, jak tylko się przeziębiłam. Czytałam że czasem tak jest ze ustaną a później wracają ze zdwojoną siłą :/, ale mam nadzieję że nie.
 
Dziewczyny jestem po kontroli... mam mieszane uczucia. Nadal ciąża o niepewnej lokalizacji. Jest pęcherzyk 4mm gin mówi ze za mały jak na date ost miesiączki....jest ciałko żółte... i tyle. Powiedział żebym przyszła za 2 tyg a jak mocno zaboli i będzie krew to szpital natychmiast bo oznacza krwotok wewnętrzny i bezp. Zagrożenie mojego życia.

Czy to jest dobry lekarz i ma dobry sprzęt? Będzie dobrze! Kochana trzymamy za Ciebie kciuki!
 
Dziękuje Kochane za słowa otuchy [emoji173]️ A powiedzcie mi jak Wy się czujecie?

Kochana zawsze możesz tu napisać i się wyżalić i szukać wsparcia. Nigdy nie myśl kategoriami, ze Nas zanudzisz pisaniem o watpliwościach. Po to jesteśmy żeby wszystkie się wspierać.

Wieczorem byłam bardzo zmęczona, ale jak przyszło do spania to bezsenność. Piersi mnie bolą jak się dotknę, ale już nie są takie duże moim zdaniem. Od czasu do czasu mam takie, ze myśląc o czymś chce mi się wymiotować, ale żeby coś więcej to nie. I sama planuje iść na wizytę we wtorek lub środę zajrzeć do kropka czy wszystko jest dobrze. Dziewczyny nic nie napisałam tej mojej kierowniczce. Jutro mam iść do pracy i nie wiem sama jak to zrobić. Co jej napisać. 🥵 czy dowiedzieć się do kiedy to chorobowe mi lekarz dał i napisać pk prostu, ze nie będzie mnie w pracy do tego i do tego dnia?
 
Ja się trochę stresuje przez tę infekcję pochwy. Niby lekarz mówił, że to często się zdarza w ciąży. Ale jednak miałam nadzieję, że mnie ta "przyjemność" ominie. Biorę tabletki dopochwowe. Beznadziejne uczucie...[emoji849]

Kochana ja tez miałam na samym początku na usg nic nie było widać i opryszczkę na ustach w dodatku. Jakie bierzesz tabletki?
Ja brałam lactovaginal.
 
Jeśli dzięki temu chociaż na chwilę oswobodzisz głowę od męczących myśli, to moim zdaniem warto.

Z moich wyliczeń wychodzi mi 6t+2d, ale nie mam jeszcze potwierdzonego wieki ciąży, ani terminu porodu. Mam nadzieję, że w poniedziałek się wyjaśni.

Tak zrobie. Wezmę od razu te badania, które kazała mi zrobić i wyniki i pojde na wizytę.
 
Ja mam mdłości 24 na dobę :/ Wymioty od 4 do 24 razy, zależy od dnia. Wczoraj pierwszy raz od prawie 3 tygodni siedziałam. Serio. Do tej pory nie mogłam podnieść głowy bez wymiotów :/ Strasznie mną poniewierają te dolegliwości.

O kochana to rzeczywiście masz mdłości książkowe można powiedzieć. Nic przyjemnego. Ale znowu to jest tak brak objawów- stres, za mało objawów-stres, za dużo objawów- stres 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ mnie bolą piersi jak się dotknę jakoś szczególnie większych objawów nie mam.
 
Ja mam mdłości 24 na dobę :/ Wymioty od 4 do 24 razy, zależy od dnia. Wczoraj pierwszy raz od prawie 3 tygodni siedziałam. Serio. Do tej pory nie mogłam podnieść głowy bez wymiotów :/ Strasznie mną poniewierają te dolegliwości.
Mam tak samo :-( wczoraj teściowa to już wychodziła z siebie bo nie wiedziała co mi dać, wszystko wracało. Dziś pobudka o 3 z tymi samymi objawami. Mam nadzieję, że po 12 tygodniu to minie.
 
reklama
Ja mam mdłości 24 na dobę :/ Wymioty od 4 do 24 razy, zależy od dnia. Wczoraj pierwszy raz od prawie 3 tygodni siedziałam. Serio. Do tej pory nie mogłam podnieść głowy bez wymiotów :/ Strasznie mną poniewierają te dolegliwości.
Biedna :*wiem co to znaczy bo w 1 ciąży tak miałam przez prawie 2 miesiące.. Moje wegetowanie w łóżku lub na kanapie. Jak miałam dobry dzień to szczytem możliwości było zrobienie sobie herbaty.
 
Do góry