reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja ogólnie też się martwię.. Codziennie boli mnie brzuch to z jednej strony to z drugiej, raz mocniej raz słabiej ale boli, ciągnie sama nie wiem co... Jestem fizjoterapeutka i pracuje w szpitalu w zakładzie opiekuńczo leczniczym i na oddziale chorób wewnętrznych... Głównie to pacjenci leżący są więc trochę trzeba ich podnosić, obracac itp.. Ogólnie to też przyjmuje prywatnie bo mam swój stół do masażu i dojeżdżam do pacjentów.. Boję się że te moje bóle to przez to są.. Zaczynam panikować, ogólnie dobrze się czuje to te bóle mnie nie pokoja...😔
 
reklama
Dziewczyny czy ginekolog prowadzący może wypisać bez problemu l4 np na tydzień? A nie na stałe (od wizyty do wizyty)?
 
Dzień dobry Kobitki😊 jestem po wizycie, Doktor nie widział co prawda Baby, ale są jakies pecherzyki 2 w macicy powiedział ze według niego patrząc na macice ryzyko CPM na ten moment jest niskie płynu nie ma wszystko wyglada ciążowa 😊Tylko Dzidzi nie ma 🥺 muszę uzbroić się w cierpliwość . Trzymajcie kciuki. A jak u Was dzisiejszy dzień? Całuje Blanka
Ohhh super! Który dzisiaj masz dzień ?
 
Hej Dziewczyny,
Widze ze wiadomosci z rana calkiem niezle :) ufff

U mnie 7ma i zero dzieci.


Jutro mam usg kontrolne... Peniam.
7 będzie szczęśliwa :* u mnie to druga ciąża i zero dzieci
Ja ogólnie też się martwię.. Codziennie boli mnie brzuch to z jednej strony to z drugiej, raz mocniej raz słabiej ale boli, ciągnie sama nie wiem co... Jestem fizjoterapeutka i pracuje w szpitalu w zakładzie opiekuńczo leczniczym i na oddziale chorób wewnętrznych... Głównie to pacjenci leżący są więc trochę trzeba ich podnosić, obracac itp.. Ogólnie to też przyjmuje prywatnie bo mam swój stół do masażu i dojeżdżam do pacjentów.. Boję się że te moje bóle to przez to są.. Zaczynam panikować, ogólnie dobrze się czuje to te bóle mnie nie pokoja...[emoji17]
Może boli Cię przez to, że za dużo pracujesz i to w dodatku fizycznie?
 
A jak się ogólnie czujesz? No to super!! Trzymam kciuki i jestem dobrej myśli że wszystko będzie ok u Ciebie [emoji846] ja mam wizytę za tydzień w poniedziałek i będzie to 6+1...
Ogolnie pobolewa mnie podbrzusze i mdli caly dzien. Bimbaly bola. Mam nadzieje ze to dobry znak i mnie to podtrzymuje na duchu. Byloby cudownie gdyby wreszcie sie udalo.

Trzymam za Ciebie kciuki 6+1 to wczesna wizyta ale jesli nie przesunęła sie owulacja moze zobaczysz swojego kropka ;)
 
reklama
Ogolnie pobolewa mnie podbrzusze i mdli caly dzien. Bimbaly bola. Mam nadzieje ze to dobry znak i mnie to podtrzymuje na duchu. Byloby cudownie gdyby wreszcie sie udalo.

Trzymam za Ciebie kciuki 6+1 to wczesna wizyta ale jesli nie przesunęła sie owulacja moze zobaczysz swojego kropka ;)
Nie dziękuję, żeby nie zapeszac😉 oby udało się zobaczyć, albo chociaż żeby usłyszeć że wszystko jest ok 🙂
 
Do góry