reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Tak myślałam, że się minęłyśmy haha Cały czas chodziło o badanie :) Też rozważasz?

Może i zazwyczaj ale nie teraz w moim przypadku bo średnią biorą z ostatnich 12 miesięcy a jak Ktoś dostał 1,5tyś podwyżki niedawno to nijak się opłaci to L4 ;)

Aaa to fakt [emoji16]
W pierwszej ciąży miałam USG prenatalne, zobaczymy jak teraz. Ale w rodzinie ani mojej ani mojego nie ma przypadków chorób genetycznych więc raczej odpuszczę.
 
Rany jaki mam straszny dzień. Dzisiaj 7+6 a brzuch mam jak w 4 miesiącu. Boli strasznie ale to chyba z nerwów. Powiedzieliśmy córce że będzie miała rodzeństwo. Rany jakie szlochy były że nie chce. Na mnie nawet nie chce patrzeć. Serce mi pęka. Mam nadzieję że szybko się przyzwyczai do tej myśli i zmieni zdanie.

Przywyknie w końcu. Może jak zaczniecie kompletować wyprawkę i będzie mogła co nie co wybrać może zmieni zdanie [emoji4]
 
reklama
Do góry