reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Wszytskie się tu zastanawiacie co będzie chłopak czy dziewczynka. Ja nie mam żadnych przeczuć i chciałam wiedzieć jak tylko będzie widać a mężus do mnie ze on nie chce wiedzieć. Woli mieć niespodziankę 😮 ktoś jeszcze chde czekać do porodu? Ja chyba nie wytrzymam 😂
 
Wszytskie się tu zastanawiacie co będzie chłopak czy dziewczynka. Ja nie mam żadnych przeczuć i chciałam wiedzieć jak tylko będzie widać a mężus do mnie ze on nie chce wiedzieć. Woli mieć niespodziankę [emoji50] ktoś jeszcze chde czekać do porodu? Ja chyba nie wytrzymam [emoji23]
Teraz to chyba zadkosc [emoji16] tylko moja jedna koleżanka tak zrobiła, że nie znali płci :) ale w sumie czemu nie:)) rzucę taki pomysl mezowi[emoji16]
 
Ja używam do sprzątania.. To chyba lepsze od chemii..??
No chyba niekoniecznie lepsze... Na Ajaxie nie napisali, nie używać w ciąży. Wiadomo, należy unikać wdychania chemikaliów, ale nie zawsze naturalne, znaczy lepsze w ciąży. Wiele z naturalnych produktów zawiera olejki eteryczne - radzę sprawdzić szampony, odżywki, żele pod prysznic itd... Ja używam dużo produktów naturalnych, ale i te musiałam odstawić dla bezpieczeństwa. Nigdy nie wiadomo ile czego się w organizmie nazbiera jak umyje się żelem, nakremuje się balsamem, nałożę odżywkę na 5 min, rozpyle naturalny odświeżacz i wszystkie będą miały w sobie jakąś dozę olejków eterycznych.
Screenshot_20200123_190055_com.android.chrome.jpg
 
Wszytskie się tu zastanawiacie co będzie chłopak czy dziewczynka. Ja nie mam żadnych przeczuć i chciałam wiedzieć jak tylko będzie widać a mężus do mnie ze on nie chce wiedzieć. Woli mieć niespodziankę [emoji50] ktoś jeszcze chde czekać do porodu? Ja chyba nie wytrzymam [emoji23]

To Ty poznaj płeć a on poczeka [emoji23]
 
Rany jaki mam straszny dzień. Dzisiaj 7+6 a brzuch mam jak w 4 miesiącu. Boli strasznie ale to chyba z nerwów. Powiedzieliśmy córce że będzie miała rodzeństwo. Rany jakie szlochy były że nie chce. Na mnie nawet nie chce patrzeć. Serce mi pęka. Mam nadzieję że szybko się przyzwyczai do tej myśli i zmieni zdanie.
 
Aaa chodziło o badania [emoji4] nie no badania to warto zrobić.

Tak pensja nie zawsze była równa ale zazwyczaj średnia wychodzi wyższa niż podstawa
Tak myślałam, że się minęłyśmy haha Cały czas chodziło o badanie :) Też rozważasz?

Może i zazwyczaj ale nie teraz w moim przypadku bo średnią biorą z ostatnich 12 miesięcy a jak Ktoś dostał 1,5tyś podwyżki niedawno to nijak się opłaci to L4 ;)
 
No chyba niekoniecznie lepsze... Na Ajaxie nie napisali, nie używać w ciąży. Wiadomo, należy unikać wdychania chemikaliów, ale nie zawsze naturalne, znaczy lepsze w ciąży. Wiele z naturalnych produktów zawiera olejki eteryczne - radzę sprawdzić szampony, odżywki, żele pod prysznic itd... Ja używam dużo produktów naturalnych, ale i te musiałam odstawić dla bezpieczeństwa. Nigdy nie wiadomo ile czego się w organizmie nazbiera jak umyje się żelem, nakremuje się balsamem, nałożę odżywkę na 5 min, rozpyle naturalny odświeżacz i wszystkie będą miały w sobie jakąś dozę olejków eterycznych. Zobacz załącznik 1071844
Rozumiem że chodzi o wdychanie? To herbacianego używać nie będę. Właśnie też ze względu na to że różne zioła itd moga zle działać wystrzegam się teraz naturalnych kosmetyków. W takim razie muszę jeszcze raz zrobić mleczko do czyszczenia bo dodałam właśnie herbaciany olejek..
 
reklama
Rany jaki mam straszny dzień. Dzisiaj 7+6 a brzuch mam jak w 4 miesiącu. Boli strasznie ale to chyba z nerwów. Powiedzieliśmy córce że będzie miała rodzeństwo. Rany jakie szlochy były że nie chce. Na mnie nawet nie chce patrzeć. Serce mi pęka. Mam nadzieję że szybko się przyzwyczai do tej myśli i zmieni zdanie.
Echh trzymam kciuki żeby szybko jej przeszlo!

My nie będziemy mowic corce na razie, bo ona tak mega chce, że jakbym poronila to zupełnie nie wiem jakbym to jej powiedziała.. Ona tak ciągle o tym rodzenstwie gada, planuje..
 
Do góry